Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Rekiny Biznesu od G3

Rekiny Biznesu od G3

G3 wprowadziło do Polski zupełnie nowy produkt! Długo oczekiwane Rekiny biznesu miały swą premierę 20.06.2011 i są już dostępne. Autorem tej ekonomicznej karcianki jest jeden z najznakomitszych twórców i wydawców gier planszowych – Friedemann Friese. Gra przeznaczona jest dla osób lubiących wyzwania związane z inwestowaniem pieniędzy, i tych obdarzonych dużym poczuciem humoru.

Na rynku Rekinów biznesu najlepiej opłacana jestdobra rozrywka!!!

Gracze biorą udział w zażartych aukcjach, które dają im możliwość zdobywania przynoszących zyski fabryk. Trzeba się starać zgromadzić w swoim imperium jak najwięcej najcenniejszych kart, podnoszących wartość konkretnego mocarstwa. Uczestnicy muszą bacznie obserwować poczynania przeciwników.  W świecie biznesu możemy liczyć tylko na siebie, giełda rządzi się przecież własnymi prawami. Czasami opłaca się być cierpliwym, i gdy inni są w dołku, tanio kupić świetne inwestycje. Innym razem trzeba działać szybko, aby przeciwnik nie sprzątnął nam sprzed nosa karty, która umocni naszą pozycję na rynku. Aby zaistnieć na rynku jako “gruba ryba”, należy odpowiednio ocenić własne możliwości i po prostu rozsądnie inwestować.

Rekiny biznesu stawiają na humor i komizm słowny. Niezwykle istotne w grze są bardzo zabawne ilustracje na kartach. Obrazki przedstawiają wesołe scenki, tematycznie dobrane do rodzaju i tytułu każdej karty. Dzięki nim zagrywane przez przeciwników “negatywne karty”, przez które możemy stracić pozycję czołowego przedsiębiorcy, wywołują na twarzach wszystkich graczy szczery uśmiech. Gra stawia przed uczestnikami wiele małych i dużych wyborów, od których zależy końcowy sukces. Jest bardzo wciągająca, rozwija kreatywność i daje gwarancję świetnej rozrywki.
Każdy uczestnik Rekinów biznesu będzie miał swój sekret. Skuteczną strategię lepiej zachować w tajemnicy.

Przecież w interesach lepiej jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni!

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 − 15 =