Home / News / Premiera Olympos PL – 21. czerwca

Premiera Olympos PL – 21. czerwca

Już za tydzień, nakładem wydawnictwa REBEL.pl ukaże się Olympos – nowa gra autora Small World (Philippe Keyaerts). Jest to gra o rozwoju cywilizacji, w której rozgrywka trwa tylko 60-90 min. Mimo tego, rozgrywka powinna zadowolić także najbardziej zaawansowanych graczy, tak jak inne produkcje wydawnictwa Ystari. Olympos zebrał bardzo dobre opinie w czasie tegorocznych targów w Norymberdze i na późniejszych konwentach, gdzie były prezentowane wersje prototypowe.

W Olympos każdy z graczy reprezentuje plemię, które próbuje skolonizować Grecję wraz z jej przyległościami, włączając w to legendarną Atlantydę. Przejmując terytoria i zasoby (czasem używając siły) gracze będą dokonywać przełomowych odkryć oraz tworzyć architektoniczne cuda, które pozwolą im zbudować wspaniałą i dobrze prosperującą cywilizację. Na końcu gry cywilizacja z największą ilością punktów prestiżu wygrywa.

W Olympos może brać udział od 3 do 5 graczy, jednak twórca gry przygotował także wariant 2-osobowy, dostępny do pobrania on-line. Gra dostępna jest już w przedsprzedaży.

Więcej informacji na stronie wydawnictwa.


 

Facebook Comments

One comment

  1. Niestety z powodu problemów w drukarni, premiera Olympos opóźni się jeszcze o kilka dni – oczekujemy jej obecnie ok. 4. lipca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzynaście − osiem =