Home / News / Galakta: Battlestar Galactica – Exodus

Galakta: Battlestar Galactica – Exodus

Ludzkość ponownie uciekła Cylonom i wznowiła swoje poszukiwania legendarnej Ziemi. Niestety, dawni oprawcy nie dają za wygraną. Co gorsza, członków Floty Kolonialnej nawiedza mroczna przeszłość. Walka o przetrwanie zaowocowała poświęceniami, kompromisami i straszliwymi błędami. Kiedy przyjdzie czas, aby wspólnie przeciwstawić się wrogom, czy ludzie ci będą w stanie przezwyciężyć własne bolesne sekrety? Jak zareagowałaby jedna z tych osób, gdyby dowiedziała się, że wspomnienia jej ludzkiego życia są kłamstwem? Co, jeśli tak naprawdę jest jednym z Ostatecznej Piątki Cylonów?

Chcieliśmy dzisiaj oficjalnie potwierdzić informację, którą już przekazywaliśmy na naszym forum – w wakacje tego roku nakładem naszego wydawnictwa ukaże się polska edycja rozszerzenia Battlestar Galactica Exodus zawierającego aż trzy różnorodne warianty, które można w dowolny sposób ze sobą łączyć. Gwarantujemy, że każdy miłośnik podstawowej wersji gry znajdzie w nim coś dla siebie!

Równocześnie z premierą rozszerzenia Exodus do sprzedaży powróci także podstawowa wersja gry Battlestar Galactica.


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Eee… Może coś mnie ominęło, ale czy jest w planach wydanie Pegasusa? Mam co prawda w oryginale, ale babelskie pomieszanie języków nie sprzyja raczej skupieniu w trakcie rozgrywki.

  2. Kupiłem Exodus w oryginale, bo następny miał być Pegasus, a do Exodusa 5 lat czekania. A tu kolejna po Dominionie niespodzianka z kolejnością dodatków . Na Pegasusa się nigdy nie doczekam, a Exo wymieniać nie zamierzam tak jak i już nigdy kupować nic z Galakty. Tak trudno było napisać że planują wydanie tego wydatku, gdy się ukazywał w oryginale? Naprawdę nie musieli podawać terminu – poczekałbym, ale na forum była akcja zapisów na Pegasusa w związku z nową polityką dodatkową wydawnictwa… Z ciekawości – ile osób zapisało się na Exodusa?

  3. Wydawanie dodatków przez Galakte do gier FFG jest związane zawsze z planowanymi dodrukami przez FFG jeśli się nie mylę. Widocznie Exodus międzynarodowy ( czytaj wydania w różnych językach) był szybciej dostępny niż Pegasus. I chwała Galkcie za to że nie czeka aż Pegasus będzie dostępny bo oba dodatki działają nie zależnie jak dobrze rozumiem, więc kolejność ich wydania nie ma znaczenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

pięć × 5 =