Home / News / Druga edycja K2 już w maju!

Druga edycja K2 już w maju!

Wydawnictwo REBEL.pl ogłosiło na swojej stronie premierę drugiej edycji K2 już w maju.

“Gra K2 była wydawniczym debiutem REBELa. To pierwsza pozycja, która została w całości przez nas przygotowana i wydana.” – czytamy na stronie wydawcy – “K2, autorstwa Adama Kałuży, stało się hitem jakiego się nie spodziewaliśmy. Cały nakład 2000 egzemplarzy rozszedł się w przeciągu 2 miesięcy.”. Nowa edycja poza polskim, ukaże się również w językach: angielskim, francuskim, holenderskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.

Już za kilkanaście dni w sprzedaży pojawi się druga edycja. Możemy już teraz przeczytać o wprowadzonych w niej zmianach, jak również o planowanych dodatkach.

Więcej informacji na stronie wydawnictwa.


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. “Zaowocowało to:
    Wyższej jakości elementami drewnianymi. Zamiast popularnie stosowanej sklejki produkowanej w Chinach, grubo pokrytej farbą, nowa edycja K2 będzie miała pionki z litego drewna.”

    Ktoś móglby mi podać jakieś inne gry, gdzie jest zastosowana sklejka zamiast litego drewna? Ze zdjęć widzę ogromną różnicę i jakoś sobie nie przypominam bym zauważyl w swoich grach sklejkę.

  2. No ale z tymi rewersami kart to pojechali po bandzie. Nie można było całego rewersu dać w innym kolorze? Może i nie byłoby tak klimatycznie ale jasno i wyraźnie. Wystarczy, że klimatyczny jest awers. No i dane pogodowe też warto by było zmienić bo teraz prawie przez lupę trzeba sprawdzać jaka jest pogoda na odpowiednich wysokościach.

  3. Jak rozumiem, nie zmieniono koloru oznaczenia zakresu wysokości, których dotyczy karta pogody? Szkoda.

  4. “dzięki czemu mamy gwarancję, że jest to produkt bezpieczny dla zdrowia”

    hmmm, czyli moja edycja nie jest tak bezpieczna…hmmm, teraz za każdym razem jak złapię pionka w palce będę odczuwał ten dreszczyk emocji płynący z niepewności czy dostanę wstrząsu anafilaktycznego od tej chińskiej farby czy jednak jeszcze mi się upiecze ;p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 + 18 =