Home / News / Ticket to Ride – 10 000 dolarów do wygrania

Ticket to Ride – 10 000 dolarów do wygrania

Z okazji zbliżającej się rocznicy istnienia Days of Wonder (10 lat minie w kwietniu 2012 r.), wydawnictwo ogłosiło konkurs związany z chyba najsławniejszym ich tytułem – Ticket to Ride. Każdy kto zaprojektuje własną mapę do tej gry ma szanse na wygranie wspomnianej w tytule kwoty, a dodatkowo jego mapa znajdzie się w  specjalnym zbiorze map – Ticket to Ride Map Collection (premiera w Essen 2011), obok projektów Alana R. Moona. Wszystko co potrzebujecie wiedzieć żeby wygrać znajdziecie w regulaminie na stronie wydawnictwa. W razie wygranej pamiętajcie, że dowiedzieliście się o tym od GF 😉


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Główna nagroda bardzo kusząca, choć konkurencja pewnie będzie gigantyczna. Ja mam pytanie odnośnie tego zestawu Ticket to Ride Map Collection. Czy gdzieś można znaleźć jakieś informacje lub domysły jakie mapy będą wchodziły w skład tego zestawu? Chodzi ogólnie o charakter całego zestawu, by lepiej można było dopasować się ewentualnie ze swoim pomysłem.

  2. O tym zestawi wiem tylko tyle co z tego newsa 😐

  3. No i pewnie do kwietnia żadne informacje się nie pojawią. Nic to. To i tak dla każdego kto bierze udział będzie chyba gigantyczny strzał i zgadywanie czego będzie DoW szukało w zgłoszeniach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedem − jeden =