Home / News / Rok 2011 z Galaktą

Rok 2011 z Galaktą

Powoli możemy zacząć zdradzać nasze plany na rok 2011. Dwa tytuły, które ukażą się na wiosnę zostały już zapowiedziane na naszym forum, a dzisiaj możemy je oficjalnie potwierdzić. Tymi grami są Cywilizacja DungeonQuest. Dzisiaj zdradzamy natomiast kolejna grę, której premiera odbędzie się także na wiosnę, równocześnie z wersja angielską. Tą grą jest  Władca Pierścieni LCG. Dział poświęcony premierom został uaktualniony i można w nim sprawdzić kiedy na naszym rynku pojawią się zapowiadane wcześniej tytuły, które nie zostały wydane w 2010r.


 

Facebook Comments

7 komentarzy

  1. A co się stało z zapowiadanym Middle Earth Quest? Nie będzie? Kupować jednak po angielsku?

  2. Ciekawe, czy Zagłada Atlantydy będzie wydana w terminie, czy znowu minie rok od planowanej daty i będzie planowana w kolejnym roku 🙂

  3. Wolę opóźnioną i dopracowaną grę niż Race for the Essen.

  4. Jasne, Andy. Tylko o premierze Zagłady ja już od kilku lat słyszę.

  5. Galakta napisala na forum ciekawa wiadomosc – bedzie robila zapisy TYLKO w swoim sklepie internetowym na dodatk ido gier np BSG, Runebound itd. Wpis bedzie polegał na tym ze kazda osoba zadeklaruje chc kupienia dodatku oraz zostanie poproszona o wplate 20% ceny dodatku…po zebraniu 300-400 wpisów Galakta wyda dodatek. No to chyba bedzie FAIL jednak ;/

  6. Wbrew temu, co można sądzić po licznych wypowiedziach o tzw. “dojonkach”, wydawanie dodatków do gier nie jest wcale takim świetnym biznesem. Mogę to poprzeć przykładem Carcassonne. Przez moją hurtownię przeszło chyba więcej egzemplarzy podstawki niż razem wszystkich sześciu wydanych po polsku dodatków. Osadników z Catanu też chyba sprzedałem więcej niż wszystkich dodatków do tej gry. Podobnie wygląda sprawa z Talizmanem.

  7. Dla mnie taka forma wydawania dodatku to świetna sprawa – bo Galakta inaczej dodatek by w ogóle nie wyszedł – a dzięki opóźnieniu można najpierw sprawdzić jak dodatek jest odbierany na BGG.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia + 15 =