Home / News / III International Gaming Photo Award 2010

III International Gaming Photo Award 2010

Znamy już finalistów III International Gaming Photo Award 2010. Główna nagrodę (500 €, 150 € w grach) otrzymało zdjęcie „Enchufe” („Wtyczka”) autorstwa Luisa Solana Lumbrerasa. Oprócz pierwszej nagrody wyróżniono dwa zdjęcia: „L’escalier hanté dans un quartier de Paris” autorstwa Remi Arbeau oraz „Undercurrents” Briana Mayera. Wszystkie oceniane zdjęcia można obejrzeć w wirtualnej galerii.

Do International Gaming Photo Award można zgłaszać zdjęcia, których tematyką są gracze, gry oraz granie. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w roku 2008.

Pierwsze miejsce: Enchufe - Luis Solana Lumbreras

Wyróżnienie: Bolos en la calle, de Antonio Fermín Pérez Pastor

Wyróżnienie: Undercurrents - Brian Mayer


 

Facebook Comments

6 komentarzy

  1. A można ponarzekać i pobuczeć, że nie było na GamesFanatic newsa o samym konkursie, żeby czytelnicy GF mogli wziąć udział? :). To pobuczę: Buuuuuuuu 😉

  2. Tycjan zdrajco, nam też nic wcześniej nie wspominałeś! ;p

  3. Macie rację 😐 Za rok się poprawimy 🙂

  4. Jakkolwiek w chwili obecnej fotografia nie jest dla mnie sztuką (w dobie programów do obróbki tychże, które powodują, że przeciętnie uzdolniony szympans jest w stanie stworzyć idealną fotografię), to niektóre zdjęcia mogą rzeczywiście zaciekawić. Czy gra w którą grają Ci młodzi Afroafrykanie to jakaś gra o KKK? Zdjęcie zyskałoby dodatkowy wymiar 🙂

  5. dumspirospero

    Ta gra, w którą grają wygląda na jakieś Geistertreppe

  6. Fotografia jest sztuką. Tylko trzeba zauważyć, że dobre zdjęcie to coś więcej niż kapitalna jakość, wizualna perfekcja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 + cztery =