Home / News / Listopadowy wysyp gier od Galakty

Listopadowy wysyp gier od Galakty

W połowie listopada ma trafić do sprzedaży sporo nowych tytułów od wydawnictwa Galakta. Jesienne wieczory nie powinny być więc z tego powodu nudne. Wszystkie gry będą wydane w polskiej wersji językowej.

  • Bitwy Westeros
  • Warhammer: Inwazja – Wszystkie Zestawy Bitewne z Cyklu Spaczenia
  • Warhammer: Inwazja – Czwarty Kamień Ścieżki (Cykl Wrogów)
  • Talisman: MAGIA I MIECZ – Góry


Opisy gier ze strony wydawnictwa:

Bitwy Westeros
Rozpostrzyjcie sztandary Wielkich Rodów Westeros. Ścieżka do zdobycia władzy w Siedmiu Królestwach i przetrwania szlachetnych rodowodów każdego z nich jest odmienna. Niektóre zawierają strategiczne przymierza, inne knują skomplikowane polityczne intrygi, jeszcze inne robią użytek z kłamstw i zdrady. Nie ma jednak bardziej
bezpośredniej i trwałej drogi ku władzy, jak wyruszenie na pole bitwy. Czy odpowiesz na to wyzwanie?

W Bitwach Westeros dwaj gracze biorą udział w militarnych starciach, do których doszło w epickim świecie fantasy, opisanym na kartach bestsellerowej sagi George’a R. R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Gracze mogą wiernie odtworzyć bitwy z książek albo stworzyć własne. Witamy w Bitwach Westeros, gdzie weźmiesz udział w zmaganiach o Żelazny Tron, jakich jeszcze nie doświadczyłeś.

Warhammer: Inwazja – Wszystkie Zestawy Bitewne z Cyklu Spaczenia
Cykl Spaczenia to seria sześciu Zestawów Bitewnych do Gry karcianej Warhammer: Inwazja.
Każdy 40-kartowy zestaw zawiera 20 nowych wzorów kart, które wzmocnią istniejące talie i urozmaicą rozgrywkę.

Warhammer: Inwazja – Czwarty Kamień Ścieżki (Cykl Wrogów)
Kamienie Ścieżek, źródła czystości, pomagają panować nad Wiatrami Magii. Te monolity przyczyniają się do impasu pomiędzy Wysokimi, a Mrocznymi Elfami, dlatego jeśli istnieje szansa ich splugawienia, rodacy Malekitha podejmą wyzwanie.

Czwarty Kamień Ścieżki to piąty Zestaw Bitewny z Cyklu Wrogów, serii połączonych dodatków do Warhammera: Inwazji, karcianej gry o zaciętych walkach, sprytnym zarządzaniu królestwem i epickich wyprawach. W tym 60-kartowym zestawie znajduje się 20 różnych, całkowicie nowych kart, które wzmocnią istniejące talie, czyniąc grę jeszcze bardziej emocjonującą.

Talisman: Magia i Miecz – Góry
Wyczerpany po długiej wspinaczce, ledwo chwytasz się skalnego występu, gdy kamienie pod twoimi stopami ustępują i spadają w dół zdradzieckiego stoku. Mimo to, wznawiasz wspinaczkę… bowiem Góry cię wzywają!
Rozszerzenie Góry wprowadza do gry nową, nie odkrytą Krainę. Specjalnie dopasowana plansza i ponad 100 nowych kart sprawiają, że to górskie królestwo budzi się do życia. Sześciu nowych Poszukiwaczy, każdy posiadający własną, przepiękną figurkę, zapewni graczom całkowicie nowe, cudowne doświadczenia. Wdrap się tak wysoko, na ile starczy ci odwagi, i zagarnij niewyobrażalne bogactwo czekające na wierzchołku najwyższego szczytu świata Talizmanu.

Więcej informacji na stronie wydawnictwa.


 

Facebook Comments

One comment

  1. Te gry mam w nosie 🙂 Chcę Drakulę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

jeden × trzy =