Wydawnictwo REBEL.pl umieściło w serwisie YouTube trailer filmowy do gry K2, której premiera przygotowywana jest na Essen. Zapraszamy do oglądania: http://www.youtube.com/watch?v=jvk_asSMPz0.
Posted by: Nataniel in Wiadomości 15 października 2010 9 komentarzy
Wydawnictwo REBEL.pl umieściło w serwisie YouTube trailer filmowy do gry K2, której premiera przygotowywana jest na Essen. Zapraszamy do oglądania: http://www.youtube.com/watch?v=jvk_asSMPz0.
Tagged with: film K2 premiera trailer youtube
LOL!!! :D
Film na poziomie tych z FFG – Super :)
Fajny profesjonalny trailer. Oby więcej takich promujących polskie produkcje.
Teraz wszyscy będą chcieli wydawać gry w Rebelu :).
Brakuje mi tutaj czegoś. Głosu lektora, zniżonego, mówiącego: Are you ready? One man! One decision! One desire! :)
Nieźle, nieźle. Choć ten początkowy przenikliwy dzwięk na początku to ja bym zamienił na jakiś odgłos hulającego wiatru lub coś w tym stylu. A co do muzyki to rzecz gustu, więc pozostawię to bez komentarza.
Pomysł z lektorem, też fajna sprawa, tylko to zawsze dodatkowy koszt i nie mały niestety.
Do „one man, one desire” powinniście zatrudnić Pablo Francisco ( http://www.youtube.com/watch?v=ZPBvFXf9Q2U )
Trailer na bardzo wysokim poziomie, ale po co ta pani w tle jęczy? :)
Mi ten przenikliwy dźwięk na początku pasuje – przypomina czołówkę pierwszego filmu Resident Evil, jak Rebel wyda jakiś horrorek to będzie w sam raz :)
A że K2 na mojej Falkonowej liście zakupów jest od dawna, to nie wypowiem się czy by mnie ten trailer do zakupu zachęcił :)Ale generalnie jest super :)
Po kilkukrotnym obejrzeniu taka uwaga: początkowe logo Rebela widnieje na ekranie zbyt dlugo.
Przynajmniej zdecydowanie ponad moja cierpliwość
Pewnie taka specyfika tego rodzaju filmików, ale mnie brakuje zdecyodwanie nazwiska autora gry. A sam zwiastun EXTRA :)