Home / News / Scott Nicholson w Polsce

Scott Nicholson w Polsce

Scott Nicholson przygląda się Małym Powstańcom (źródło: Rebel.pl)

Może część z Was już wie, a może nie, ale Scott Nicholson – znany na całym świecie recenzent gier planszowych, twórca videocastu BoardGames With Scott, parę dni temu odwiedził Polskę. A co może zrobić maniak gier planszowych jak przyjeżdża do nienznanego sobie jeszcze kraju? Oczywiście szuka sklepu z planszówkami! A ponieważ prom, którym podróżował Scott zacumował do Trójmiasta wybór Scotta padł na Rebel.

Jak możemy przeczytać na blogu sklepu, Scott wypytywał się o rynek planszówkowy w Polsce, a także zapoznał się z polskimi grami (wcześniej znał Neuroshimę, Stronghold i Super Farmera 😉 ). Oczywiście nie mógł odejść z pustymi rękoma: w prezencie otrzymał Zombiaki 2, a sam z tego co wiem zakupił też inne polskie gry. Mam nadzieję, że w jednej ze swoicj video-recenzji, ten przemiły recenzent przynajmniej wspomni o swojej wizycie w Polsce i o grach, które przywiózł ze sobą.

Więcej możecie przeczytać na blogu Rebel.pl


 

Facebook Comments

3 komentarze

 1. No dobra, muszę się przyznać. Napisałem na facebooku Scottowi o Waszym sklepie. Mam cichą nadzieję, że to za moją namową się u was pojawił 😉

 2. No no… To faktycznie frajda 🙂

  Fajnie, że nie ograniczył się do wylegiwania na promie i standardowej wizyty w Gdańsku na ul.Mariackiej, tylko zachciało mu się zobaczyć jak w dalekiej Polsce mają się plansżówki :).

  W tym miejscu mała anegdota: dawno dawno temu w sezonie pracowałem w Gdańsku na ul.Marciackiej, w jednej z tamtejszych galerii bursztynu. Codziennie przewijało się tam mnóstwo turystów z najdalszych zakątków świata. Sporo było również Amerykanów. I właśnie pewna Amerykanka, z właściwą dla siebie rozbrajającą ciekawością, zapytała mnie, kim jest ów słynny Mr Bernstein.
  – Bernstein…? Pan Bernstein? – osłupiałem
  – No tak – ciągnie ona – musi to być bardzo znany i bogaty człowiek, BO TU CHYBA WSZYSTKIE SKLEPY DO NIEGO NALEŻĄ…

  (dla niewtajemniczonych: na witrynie każdego z kilkudziesięciu sklepów bursztyniarskich na starym mieście w Gdańsku, widnieje trójjęzyczny napis: Bursztyn – Bernstein – Amber. Biedaczka pomyslała pewnie, że Bernstein jest jakimś krajanem Einsteina albo Rubinsteina, swoistym wirtuozem ‘branży amberowej’ ;]])

  ha – ha – ha

 3. W końcu każdy powinien raz w życiu odbyć swoją podróż do Mekki. Jedni mają Mekkę inni Rebela 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

19 + 11 =