Home / News / Dominion – zaskórniaki pomogą intrygantom

Dominion – zaskórniaki pomogą intrygantom

Jak informuje wydawnictwo Bard.pl, osoby które dodatek Dominion – Intryga zamówią w przedsprzedaży otrzymają specjalny bonus. Będzie nim dodatkowy zestaw kart “Zaskórniak“. Ponieważ jest to zestaw promocyjny, nie będzie on normalnie dostępny w sprzedaży – możecie na niego próbować polować w trakcie konwentów, turniejów i akcji promocyjnych. I mimo, iż przykład “Czarnego Rynku” (zestawu promocyjnego rozdawanego podczas przedsprzedaży Dominion – Rozdarte Królestwo) sugeruje, iż w przyszłości będzie można “Zaskórniaka” po prostu kupić – to zdecydowanie wypada pochwalić wydawnictwo za tę akcję. Szkoda, że polskie wersje dodatków pojawiają się z takim opóźnieniem, ale miło, że cierpliwość graczy jest w jakiś dodatkowy sposób wynagradzana. A Wy wytrzymaliście?


 

Facebook Comments

7 komentarzy

 1. Czarny Rynek można po prostu kupić? Jak?

 2. Szczerze mówiąc w ogóle mi ta przerwa nie przeszkadzała. Akurat zdążył przejść szał Dominiona, człowiek skupił się na innych, świetnych grach, a teraz będzie można wrócić do tamtego tytułu i dzięki dodatkowi odkrywać go na nowo.

 3. @Nataniel: i-szop wskazuje dwa sklepy, w których normalnie jest na stanie.

 4. @MisterC – a to ciekawe, wydawało mi się, że to gratis nie przeznaczony do sprzedaży.

 5. Jeżeli na opakowaniu jest informacja “towar nie do sprzedaży” (tak jest często w przypadku próbek towarów), to sklep nie ma prawa tego sprzedawać. Natomiast osoba fizyczna może coś takiego sprzedawać np. na aukcji internetowej.

 6. Bloody Baron

  Strzymałem. Kupię w preorderze. Ciekawe kiedy będzie Seaside, jaki gratis do niego dodadzą 😉

 7. Nie próbowałem wytrzymać, bo niby po co? Dzięki temu już od dawna świetnie się bawię, grając w Dominiona (polska podstawka) z Intrygą i Seaside.

  Może mimo to uda się jakoś zdobyć Zaskórniaka?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

jeden × pięć =