Home / News / Nowa podstawka do gry karcianej Munchkin nadchodzi!

Nowa podstawka do gry karcianej Munchkin nadchodzi!

W Edycji Rozszerzonej gry Munchkin znajdziecie 165 kart z pierwszego wydania, tym razem z kolorowymi grafikami Johna Kovalica i w doskonałej jakości znanej z dodatków Munchkin 2 Wielosieczny Topór i Munchkin 3 Kardynalne Błędy! A do tego dodatkową talię NOWYCH 55 kart, których jeszcze nie znacie, a w niej: 15 kart z dodatku Wróżkowy Pyłek (z potężną Błyskotliwie Dobrą Wróżką na czele), kilka kart z edycji włoskiej i niemieckiej oraz kilkanaście nowych, stworzonych na potrzeby tej edycji!

Tak więc pudełko zawiera: 220 kart, 1 kość sześciościenną, instrukcję. Co ważne – cena nowej edycji będzie taka sama jak starej!

Premiera nowej edycji Munchkina już 1. kwietnia 2010! Przedpremierowo dostępna będzie na konwencie Pyrkon w Poznaniu, w dniach 26-28. marca 2010.

Przedsprzedaż Munchkina Edycji Rozszerzonej. Już od 1. marca będziecie mogli zamówić nową edycję Munchkina w przedsprzedaży na www.sklep.munchkin.pl. Do każdej gry zamówionej w przedsprzedaży dodajemy w bonusie najnowszą, niedostępną nigdzie indziej Munchkinową kość k6!

Program Wymiany Podstawek
Z racji tego, że prawdopodobnie wielu z Was Munchkinów, z przyczyn oczywistych, chciałoby bardziej posiadać nową edycję Munchkina, niż starą z 2008 roku, przygotowaliśmy specjalny “Program Wymiany Podstawek.” Oddaj nam swoją starą podstawkę gry Munchkin, a nową Edycję Rozszerzoną dostaniesz w obniżonej cenie 59,90 PLN! Stare edycje gry zostaną przekazane do wybranych przez Was Domów Dziecka! Szczegóły i zasady Programu Wymiany Podstawek na www.munchkin.pl!

Program realizowany będzie na stoiskach Munchkina PL na największych polskich konwentach 2010 roku, w tym już w tym miesiącu na Pyrkonie w Poznaniu!


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Aj … tydzień temu kupiłem starą podstawkę 🙁

  2. Super. Na pewno kupie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiemnaście + piętnaście =