Home / News / Kto nie pojedzie na Pionek, ten trafi do Twierdzy

Kto nie pojedzie na Pionek, ten trafi do Twierdzy

pomaranczowatwierdzaWiadomo, że w tym roku wszystkich planszomaniaków w Polsce czeka  jeszcze jedna duża impreza – grudniowy Pionek. Jeżeli jednak z jakiś powodów nie możecie udać się do Gliwic, a będziecie między 5 a 6 grudnia w Warszawie, to jest jeszcze inna atrakcja. Klub Twierdza zaprasza do II L.O. im. Stefana Batorego w Warszawie na spotkanie z grami bitewnymi i planszowymi Pomarańczowa Twierdza.

Blok planszówkowy – choć jak twierdzą organizatorzy – powstaje nieco spontaniczne, to powinien dysponować większością klubowych zbiorów. A te prezentują się bardzo przyzwoicie. Informacje o samej imprezie na oficjalnej stronie Pomarańczowej Twierdzy. Organizatorem przedsięwzięcia (bloku planszówkowego) jest klub Twierdza.


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Ech, i tak mam zajęty weekend…

  2. Zapraszamy, zapraszamy 🙂 Co prawda skromniutko u nas w porównaniu z takim Pionkiem, ale zawsze to dobra okazja, żeby posiedzieć i pograć z innymi maniakami 😉

  3. Tak w ramach sprostowania. Klub Twierdza pomaga jedynie w organizacji imprezy. Dostarczamy terenu do gier bitewnych i zajmujemy się blokiem plnaszówkowym.

    Całość przedsięwzięcia orgaznizuje Szczep 23 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Zuchowyh “Pomarańczarnia” , przy udziale kilku z naszych klubowiczów którzy są z nim związani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dziesięć − cztery =