Home / News / Dragon’s Ordeal w przedsprzedaży

Dragon’s Ordeal w przedsprzedaży

Dragon's OrdealWydawnictwo Raku Games ogłosiło rozpoczęcie przedsprzedaży swojej nowej gry Dragon’s Ordeal. Przedsprzedaż prowadzi sklep trik-trak.com.pl, główny dystrybutor gry. Cena gry w przedsprzedaży wynosi 149 PLN. Gra pojawi się w normalnej sprzedaży już 26 listopada.


 

Facebook Comments

7 komentarzy

 1. Na tym duzym bilbordzie który sie pojawia po kliknieciu podanego linka jest napisane
  ” Premiera 27 listopada” 🙂

 2. Okladka powinna byc wg mnie bardziej komercyjna – wiecie, wyslizgana graficzka z mega getalami, kobiety w skapych metalowych zbrojach, smok ze zlota w blasku slonca… Lepiej by sie sprzedawalo, a przeciez to ma ambicje na masowy rynek 🙂

 3. Ciekawe jak będzie się sprzedawała gra, która na denku pudełka jest najeżona błędami składniowymi i interpunkcyjnymi.
  A co do kart, to nie mogliście ściągnąć z netu jakiejś darmowej klimatycznej czcionki (innej niż Times New Roman)? Ta czcionka w zastosowaniu “artystycznym” wygląda tragicznie.

 4. Fakt, tekst na spodzie pudełka chyba nie przeszedł żadnej korekty.

  Sam jestem ciekaw, jak się będzie ten ‘apgrejdowany’ Talizman sprzedawał

 5. Pewnie tak było taniej. Szkoda, że Polskie wydawnictwa mają gdzieś swoich klientów.

 6. Ciekaw jestem gry,jak na pierwszy tytuł zaczynającego wydawnictwa jest ok:) Pamiętacie jakie gry wydawał na początku Portal cz Kuźnia gier? trudno by wszystko było cacy od premierowej gry. Co do ceny no cóż wiecie jakie są ceny druku w pl, jeśli chcesz by gra była ładnie wydana to trzeba zapłacić.

 7. Akurat wydruk w PL wcale nie jest taki drogi – niedawno robilismy szacunki druku Strongholda w Chinach i nie bylo to wcale konkurencyjne przy nakladzie ponizej 20,000.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

18 − 2 =