Home / News / Alchemicus – odsłona druga

Alchemicus – odsłona druga

alchemicus_pudelko_na_www_preview2Zgodnie z wcześniejszymi pogróżkami dziś więcej informacji na temat samej gry.

– Po pierwsze czas samej gry : od 45 minut do 90.
– Po drugie typ gry: karciano – planszowa. Tematyka – cóż niech przemówi sam Autor…

..Przemiana zwykłych metali w złoto? To możliwe – odpowie dziś każdy fizyk. W XVI wieku próbowali tego dokonać w swoich laboratoriach alchemicy, dążąc do wielkiego bogactwa i niekończącej się sławy. Niektórzy, jak Edward Kelley, dzięki królewskim mecenasom to wszystko osiągnęli, mimo tego, że transmutacja metali nigdy im się nie udała… W tej magicznej grze, którą trzymasz w ręku, jest to niezwykle łatwe. Zbuduj laboratorium i zgromadź niezbędne surowce. A przemiana metali? Jeśli uda Ci się dopasować do kaprysów Ducha Transmutacji, to naprawdę nic skomplikowanego. Zatem… O co chodzi w grze?

W Twoim mieście pracują także Twoi konkurenci – inni alchemicy, którzy również znają właściwą technologię. Tylko ten z Was, kto pracuje najwydajniej, zdobędzie uznanie i sławę. Będzie ona z pewnością trwać do kolejnej rozgrywki, a kto wie, może i wiecznie…

A piszący te słowa udaje się do… ogrodu.

Alchemicus_ogrod

Karta z gry

Więcej informacji już niedługo na
www.aceofbrains.com


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Muszę przyznać, że karta jest zaje…fajna. już mi się klimacik podoba! może wreszcie jakaś porządna gra o alchemii (bo Kazaam jest okey, ale dziecinny a Alchemik suchy)

  2. Racja, grafiki wyglądają na bardzo interesujące.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × dwa =