Home / News / Przedwieczne figurki

Przedwieczne figurki

arkhamhorrorFantasy Flight Games ogłosiło, że od początku roku 2010, będzie co miesiąc produkować nowe figurki do Arkham Horror. Figurki mają być pomalowane i ma być ich po dwie w zestawie – za “jedyne” 13$.

Obiecałem nie używać pewnego słowa na Games Fanatic, ale naprawdę samo się ciśnie na usta. Niewątpliwie przyjemniej by się grało figurkami – pytanie czy na pewno wygodniej i czy jest to warte swojej ceny.

Bohaterowie z AH (źródło: BGN)

Bohaterowie z AH (źródło: BGN)

[źródło: BGN]

 

Facebook Comments

16 komentarzy

 1. Yosz, w tytule chyba powinno być “Przedwieczne dojenie”. Proszę Cię, nie ulegaj presji, twardym trza być.

 2. znowu zaczyna się antykapitalistyczna batalia Yosza 😉

 3. Bogas ma racje. Nie wyobrażam sobie twojego tekstu bez słowa dojenie 😛

 4. Bez wątpienia zastosowanie figurek sprawi, że grywalność tej gry wzrośnie o 100%!

 5. Nie wiem właściwie dlaczego w tytule nie ma słowa dojenie. Przecież to jest ewidentny przykład takiego działania. Chyba Yosz Ci się już wszystko kompletnie pomieszało poprzez chęć zadowolenia wszystkich i nie odróżniasz prawdziwego dojenia od niezbędnych, wartościowych dodatków do gier ;).

 6. Jaaasne, napiszę że to dojenie, a potem jakiś nawiedzony kultysta, fan gry będzie na mnie zły tak? Poza tym wolę nie podpadać Przedwiecznemu

 7. Ta cała sprawa z dojeniem zrobiła się już tak groteskowa, że chyba nikt już by poważnie do tego nie podchodził :).
  Chyba, że jakaś zabłąkana duszyczka nieznająca tematu bardzo poważnie poczułaby się urażona. Zawsze takie można znaleźć na Onecie, gdzie jako pierwsze wyskakują do antka_emigranta, że jest na bakier z ortografią :).
  Do dziś nie przestaje mnie fascynować, że choć nie wiem jak bardzo oklepaną, starą i beznadziejną prowokację zrobi się w komentarzach onetu to ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto się nabierze i całkiem poważnie zabierze się do pouczania/nawracania komentującego :).

 8. Mi też zabrakło “dojenia” … ostatecznie jest kilka tajemniczych synonimów “doić”[www.synonimy.pl]: żłopać , pić , chłeptać , ciągnąć (!) , tankować (!!!) , chłapać , poić się , opijać się , posp. gazować (!!!!!), posp. chlać

  A więc może chociaż: “gazowanie graczy za pomocą przedwiecznego”

 9. Nie, nie, nie… z Cthulhu się nie żartuje

 10. Yosz,
  Boisz się przedwiecznego?
  Kup sobie pluszowego!
  I nie wymiękaj. 🙂

 11. Yosz! Pan się nie boi! Cały naród za Panem stoi!

 12. Draco: mam pluszowego 😉

 13. dominusmaris

  Kurde. Zrobić jedną udaną grę, wydać ją a potem lecieć z dodatkami… $$$$$$$$$$$$

  Ja bym jeszcze zrobił ,,gołe” figurki i dodawał dodatki ze strojami dla nich.
  No i oczywiście figurkowe bronie, przedmioty na planszę, okładki do instrukcji, futerały na pudełka w zależności czy czy gramy u ciotki czy w knajpie.

  Plus oczywiście długopisy, pendrive-y i na co się jeszcze da wcisnąć logo gry.

  P.S. Chciałem sobie kupić laptopa znanej firmy. W miarę tani się wydawał, więc pomyślałem sobie że wezmę jeszcze myszkę i torbę do kompletu. Myszka 200, torba 300 złotych! Widać tak jest świat urządzony.
  McŚwiat, dodajmy.

  Za to w JihadŚwiecie zapalić się do gry można tylko raz. A potem już tylko my, dziewice i cała wieczność (bez dodatków).

 14. Jeżeli to nie jest dojenie, to ja już nie wiem co nim jest. A kolory figurek też jakieś takie nijakie, w związku z czym zgłaszam swój akces do klubu Lewaków.

 15. A ja mam metalowe ludasy RAFMu lepsze od tych, jak je w koncu pomaluje to beda do grania w Arkhama Horrora 🙂
  Idea nie wydaje sie byc zla, bo granie ludkiem jest fajne, ale 13$ za dwa gumoplastiki i to dotego malowane przez malego Chinczyka to przegięcie. Ciekawe czy potwory tez wydadza a przedwieczni beda po 100$

 16. Ależ to nie jest dojenie. To tylko dodatki dla prawdziwych fanów w rozsądnej cenie :-p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 + 20 =