Home / News / Trybun Reaktywacja

Trybun Reaktywacja

tribune-expansion-box-left[1]Fantasy Flight Games potwierdził opublikowanie rozszerzenia do Tribune. Tribune Expansion zawierać będzie opcjonalny wariant dodający 6 gracza, reprezentującego rzymską familię Brutusów. Poza tym znajdziemy w pudełku kilka elementów, które mają pogłębić samą rozgrywkę.

Są to m.in nowe lokacje, które rozszerzają dostępną w podstawce planszę, nowe warunki zwycięstwa, karty do popełniania skrytobójstw oraz nowe karty dla frakcji niewolników. Premiera – jak zwykle – w czasie targów Essen, w październiku.

Tribune wzbudził u mnie ambiwalentne uczucia. Nie była to zła gra, mechanika działała, rozgrywka potrafiła wciągnąć, ale po paru rozgrywkach nie miałem już ochoty do gry wracać. Jednak osoby z innymi, bardziej pozytywnymi wrażeniami, na pewno ucieszą się z nowych pomysłów i możliwości grania nawet w szóstkę.

[FFG]

 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. To fakt – niby niezla, sensowna gra, a jakos tez nie mam ochoty do niej wracac. Mimo wszystko jednak nie ma tam zadnych fajnych mechanizmow, wszystko takie troche wtorne. W tych klimatach zdecydowanie wole Periklesa.

  2. Mnie Trybun zmęczył – gra wygląda na strategiczną a okazała się baardzo losowa. Dodatkowo – po każdej turze karty znikają ze planszy co uniemożliwia jakiekolwiek planowanie…

    Jakaś taka za lekka i za ciężka jednocześnie..

    Nie sądzę żebym jeszcze kiedyś zagrał.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 + dwadzieścia =