Home / News / Żniwiarz – pierwszy dodatek po polsku do “Magii i Miecza”

Żniwiarz – pierwszy dodatek po polsku do “Magii i Miecza”

Magia_i_Miecz_ZniwiarzJak informuje wydawnictwo Galakta, już za kilka dni wszyscy miłośnicy nowej wersji przygodowego hitu sprzed lat będą mogli wzbogacić swoją kolekcję o pierwszy dodatek. Oprócz tytułowego Żniwiarza w pudełku znajdziemy 4 nowych Poszukiwaczy, 90 nowych kart Przygód, 26 nowych kart Zaklęć i 12 kart zadań Czarownika. Dzięki temu dosyć uboga zawartość wersji podstawowej (w porównaniu do starej edycji) zostanie znacząco urozmaicona. Wszyscy fani gry powinni rozważyć szybki zakup – do końca dnia w sklepie wydawnictwa można zdobyć dodatek w specjalnej, przedpremierowej cenie.

Sam w “Magię i Miecz” już dawno nie grałem, ale stary, kompletny zestaw trzymam na strychu z nadzieją na dobrą zabawę w przyszłości z dziećmi. A Wy? Macie jeszcze stare pudełka, czy wolicie nową edycję?


 

Facebook Comments

6 komentarzy

 1. Ja na strychu trzymam Magiczny Miecz ze wszystkimi dodatkami 🙂 jak bym go sprzedał to miałbym 2 dobre eurogry albo np: War of the Ring ale nie sprzedaje póki co.

 2. Nie chcę wyjść na czepialskiego, ale to nie jest polski dodatek. 😉

 3. Arthu – pelna zgoda. Juz poprawilem. Dzieki za czujnosc.

 4. Ja swoją kompletną MiM sprzedałem z dwa lata temu za niebagatelną sumę 600 zł i zakupiłem mnóstwo innych gier. Pomimo że mam sentyment do tej starej, rozwalającej się i raczej kiepsko wyglądającej wersji, to wolę nowszą, ładniejszą czwartą edycję.

 5. Komentarz nr 1.
  Don Simon! Ty żyjesz!:)

  Komentarz nr 2
  Hmm… Żniwiarz??? To na pewno dodatek do Magii i Miecza, a nie do Agricoli?;)

 6. Jakiś rok temu wyciągnąłem z szafy MiM z dodatkiem Miasto. Zagraliśmy raz, dwie godzinki dla sentymentu i dziesięć dni dla Allegro. Sprzedawałem z myślą o kupnie nowej edycji, ale okazało się, że eurogry są bliższe memu sercu. Przyszłe pociechy będa mi musiały jakoś wybaczyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × 4 =