Home / News / Intryga online

Intryga online

W serwisie BrettespielWelt.de zaimplementowano pięć nowych kart do gry Dominion pochodzących z dodatku Intryga. Do wesołej zgrai znanych od miesięcy wiedźm w ogrodzie dołączyli: minion, baron, swindler, nobles, upgrade.

Aby zagrać w Dominiona wykorzystując nowe karty należy zaznaczyć w menu gry opcję „randomintrigue”. Do pięciu wymienionych kart silnik dolosuje nam pięć kart z podstawowej wersji gry.

To świetna wiadomość, że będzie można urozmaicić swoje wirtualne boje w Dominiona. Spośród pięciu dodanych kart dwie to dość mocne ataki, które powinny dodać rozgrywkom smaczku. Swindler pozwala niszczyć przeciwnikom karty a Minion zmusza do odrzucanie wszystkich kart z ręki i dociągania nowych.

Gorszą wiadomością jest to, że te pięć kart to najprawdopodobniej wszystko co pojawi się z Intrygi na BSW. Jak poinformował na boardgamegeek.com autor Dominiona, Donald X. Vaccarino, nie jest planowane dodanie całej Intrygi do rozgrywek online na BSW. Powodem są nie tylko potencjalne trudności z zaimplementowaniem niektórych, złożonych kart. Najważniejsza barierą jest zbyt wysoka stawka, jaką musiałby zapłacić BSW za tę formę reklamy wydawca gry – Rio Grande Games.


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Biorąc pod uwagę ilu z moich znajomych nie kupiło Dominiona “bo przecież można w niego grać online i bez tasowania”, to dziwi mnie kierunek przepływu kasy RGG -> BSW.

  2. Perpetka 2,37 miliona Niemców kupuje pewnie tylko i wyłącznie to w co spielowali na BrettspielWelcie. Musi sie opłacać:))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × cztery =