Home / News / Jeszcze więcej fajnych koszulek na GameInk

Jeszcze więcej fajnych koszulek na GameInk

GameInk to amerykańska strona, na której można kupić t-shirty, utrzymane w klimatach planszówkowych. Większość wzorów jest bardzo pomysłowych, zabawnych i estetycznie wykonanych. Śpieszę poinformować, że ostatnio pojawiło się kilka nowych motywów, związanych m.in z Galaxy Truckerem i Agricolą. Kosz pojedynczej koszulki to 16$. Przesyłka nie jest może tania, bo aż 25$, ale za to niezależna od ilości zamówionych egzemplarzy. Tym samym zachęca do zakupów grupowych.

Wiem, że swego czasu gracze z Warszawy zamawiali trochę koszulek i obyło się bez problemów.


 

Facebook Comments

5 komentarzy

  1. Jakby coś się organizowało to bym był chętny.

  2. Nie było to tak zupełnie bezproblemowo – nie wszystkie rozmiary mieli, nie wszystko przysłali. Za to życzliwie podeszli do naszego wymogu żeby nie było metek made in china na koszulkach (wtedy celnicy mogliby się przywalić, bo na chińskie ciuchy jest podobno jakiś ban). Więcej informacji ma Stalker, bo on to wtedy organizował.

  3. Słaba ta koszulka z Galaxy Truckera.

  4. A czy ktoś wie czy w Polsce ktoś ma jakieś ciekawe wzory nie licząc “bordowych” ?

  5. Słabe to mam wrażenie są wszystkie te wzory – ja przynajmniej nie zamówiłbym chyba żadnej z tych. te “bordowe” były znacznie bardziej pomysłowei hmmmm lepsze.

    A co do wzorów to spokojnie dzięki skarbnicy jaką jest BGG można wygrzebać tyle pomysłów, że koszulek by nie wystarczyło.

    PS. a jak firma przysyła nie wszystko, problemy z rozmiarami etc. to jak dla mnie to już gra nie warta świeczki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

pięć − jeden =