Home / News / Graal doczekał się strony internetowej

Graal doczekał się strony internetowej

Warszawska sieć sklepów z grami planszowymi Graal, doczekała się nareszcie swojej strony internetowej. Możemy na niej znaleźć nie tylko informacje o lokalizacji sklepów, wszystkie potrzebne dane kontaktowe, ale również, co chyba zresztą najważniejsze, przejrzeć asortyment sklepu. Nie jest on wprawdzie chyba w tej chwili pełny, ale mam nadzieję, że będzie sukcesywnie i na bieżąco uaktualniany. Każda gra ma swój krótki opis, kategorię i podstawowe informacje jak: ilość graczy, wydawcę, przewidywany czas gry – niestety brakuje mi trochę ceny.

Adres witryny to: http://www.graal.waw.pl/ Mam nadzieję, że w przyszłości strona doczeka się także możliwości składania zamówień przez internet – ja z pewnością bym z takiej fukcjonalności skorzystał.


 

Facebook Comments

5 komentarzy

 1. “Mam nadzieję, że w przyszłości strona doczeka się także możliwości składania zamówień przez internet – ja z pewnością bym z takiej fukcjonalności skorzystał.”

  Ciekawe tylko, czy zamówienie internetowe byłoby do odebrania w sklepie fizycznym 😉

 2. ostatnio spacer “łąkowy” z Madzią wydłużył nam się na Wilanów i trafiliśmy na nowy punkt Graala – połączony z cukiernią, zgadnijcie którą 😉 Oddział się najwyraźniej tworzy, w środku pustka, ale już myślę o ciastkach przy grach 🙂

 3. Wreszcie!

  “- niestety brakuje mi trochę ceny.”
  Nie trochę, lecz TROCHĘ!

 4. BARDZO SŁUSZNIE, że Graal nie podaje cen na stronie internetowej

 5. Strona jest stroną informacyjną i jako taka w 100% spełnia swoją rolę. Cena to moje prywatne widzimisię 😉 – od tego jest kontakt (zresztą bardzo dobry) gdybym chciał się dowiedzieć o cenę. Bardziej wolałbym abym mógł przejrzeć pełny asortyment sklepu – ale tutaj też z pomocą przychodzi telefon / gg.

  Najważniejsze, że o sklepach można znaleźć najważniejsze informacje w internecie: adres, telefon, ogólne informacje co w sklepie znaleźć można.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × 3 =