Home / News / Plany wydawnicze Kuźni Gier – uchylamy rąbek tajemnicy

Plany wydawnicze Kuźni Gier – uchylamy rąbek tajemnicy

Niespodziewana wizyta przedstawiciela Kuźni Gier zaowocowała wydobyciem kilku informacji na temat planów wydawnictwa. Za około miesiąc krakowskie wydawnictwo wyda grę karcianą w klimacie kung-fu. Mechanika gry ma się opierać na jednoczesnej wymianie i zagrywaniu kart. Czyżby miała to być odpowiedź na wydanie przez Portal Kosmicznej Eskadry, która również jest karcianką czasu rzeczywistego?

Kuźnia Gier przygotowuje również 2 lub 3 gry, które mają mieć swoja premierę na targach w Essen. Wśród nich będzie gangsterska gra planszowa ilustrowana przez Roberta Adlera. Z planów wydawniczych wypadła natomiast oczekiwana przez graczy Silesia.


 

Facebook Comments

8 komentarzy

 1. Trzymam kciuki za chłopaków. W kolejnych grach widać postępy. Mam nadzieję, że kowale przekują komercyjny sukces swoich większych gier w drogocenne numizmaty, które ozłocą się w przyszłym roku zdobywając kilka nagród.

 2. Nie czekałem na Silesię – czy to oznacza, że nie jestem graczem?

 3. Pan Perfekcjonista Imć Draco Bezlitosny Tropiciel Błędów I Wielbłądów po popełnieniu samemu tak olbrzymiej pomyłki myślę że powinien klęczeć co najmniej tydzień w kącie na meeplach, tłukąc się jednocześnie totemem z Jungle Speeda po głowie:)))))

 4. dominusmaris

  A czy to nie miał być efekt współpracy obu wydawnictw?

  W końcu Draco nie napisałby, że z planów wypadła Silesia gdyby ktoś z KG mu o tym nie powiedział.

 5. @pomimo – dzięki za sprostowanie.

  @Dominusmaris – masz rację, o rezygnacji z Silesii usłyszałem od przedstawiciela KG. Doszło do rozwodu pomiędzy KG a WF, więc… sami wyciągnijcie wnioski.

 6. Witam, musze sprostowac conieco;

  Silesia to nie projekt Kuzni Gier, wiec tym samym nie mamy go w planach wydawniczych – to juz zostalo wyjasnione.

  Co do Kung-Fu to licze ze niedlugo zapodamy juz wieksze zajawki w tym temacie.

  Draco poza tym przesadzil z “wydobywaniem” ze mnie informacji; trzeba mnie uwaznie sluchac jak paplam, a nie pisac ploteczke na GF juz w trakcie rozmowy 😉

  Pozdrawiam,
  Krzysztof “szafa” Szafrański

 7. Już wiadomo co będzie ilustrował Adler – grę Kingpin. Na mojej stronie więcej info o tym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × 4 =