Home / News / Totem już niedługo zapuka do naszych drzwi

Totem już niedługo zapuka do naszych drzwi

Większość z was dobrze wie, że następną grą wydawnictwa Egmont na polskim rynku ma być Totem. Lekka, familijna gra, nad którą dość mocno znęcaliśmy się w 30 odcinku Planszostacji. Co jak czas pokazał nie było do końca usprawiedliwione, bo graliśmy z błędem w zasadach. Natomiast wciąż pozostaje pytanie kiedy gra pojawi się w sprzedaży? Najnowsze wieści są bardzo budujące bowiem Totem ma pojawić na początku czerwca. Podobno pod koniec maja do Hamburga wpłynie statek z polskim Totemem na pokładzie. Tydzień zajmie rozładunek, a później egzemplarze gry przyjadą do Polski.

Dzięki Banan za info.


 

Facebook Comments

10 komentarzy

 1. Początek czerwca to bardzo zły termin na pojawienie się gry. Koniec maja byłby zdecydowanie lepszy.

 2. Pancho, a jaki to był błąd? Bo mnie Totem na Pionku znudził totalnie i przerwanie rozgrywki z nie pamiętam już jakiego powodu przyjęłam z ulgą. Może też źle graliśmy?

 3. Draco – zgadza się, nie wiem, dlaczego lepiej tego nie zaplanowali.

 4. skanna, nie sądzę żebym dzięki poprawnym zasadom oczarował się tą grą, ale przynajmniej nie będe tak wrogo do niej nastawiony. M.in. pomiędzy rundami nie rozmieszczaliśmy poprawnie totemów przez co można było w pierwszej kolejce (zanim doszedł do ciebie ruch) stracić np. dwa własne totemy. Jakoś tak to było.

 5. Chodzi o to, że pierwszą zagraną kartą nie może być usunięcie elementu.

 6. dominusmaris

  Czy tajemnica dobrego terminu wynika z dnia dziecka? To nie jest uszczypliwe pytanie 😉

 7. dominusmaris: a jaki termin wg Ciebie jest dobry? Bo ja w ciągu roku widzę tylko jeden termin naprawdę dobry pod kątem sprzedaży na rynku zabawek.

  Wookie: precyzyjnie to ja mogę zaplanować własną produkcję, najlepiej w Polsce albo w Niemczech. A nie koprodukcję na kilka rynków koordynowaną przez innego wydawcę, z produkcją w Chinach i transportem morskim.

  Draco: bardzo zły termin na pojawienie się gry to 24 grudnia 😉

 8. dominusmaris

  Wydawało mi się to oczywiste, ale z drugiej strony reklamujemy nasze hobby jako gry dla dorosłych…trochę mnie to zbiło z tropu i zacząłem szukać drugiego dna. Czasem najciemniej pod latarnią.

 9. @Jarek – mam nadzieję, że się uda i gra trafi do sklepów w piątek lub sobotę 29 lub 30 maja. Sam wiesz, że byłoby to dużo lepsze niż we wtorek lub środę 2 czy 3 czerwca.

  @dominusmaris – Totem to nie jest gra, której grupą docelową są dorośli. To gra dla dzieci, a dzieciom się kupuje prezenty z okazji dnia dziecka.

 10. dominusmaris

  @Draco- I co my nie-ojcowie możemy o tym wiedzieć? Ja myślałem że w dniu dziecka,
  to ja mam dostawać prezenty!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 × dwa =