Home / News / Odliczanie do Pionka (V)

Odliczanie do Pionka (V)

Odliczanie do Pionka przechodzi w tryb godzinowy… Czas ucieka, dopinamy ostatnie szczegóły i detale. W zasadzie Pionek w pełni już zaprząta mi głowę i sprawia, że biorę wolne w Portalu i biegam w sprawach gliwickich spotkań z grami. Myślę, że czas powiedzieć chyba już ostatni raz o atrakcjach jakie na was czekają. Co więc czeka was ciekawego na Pionku?

Będą tradycyjne punkty programu, czyli sobotni turniej gier logicznych, sobotni konkurs wiedzy o grach planszowych oraz niedzielne turnieje Pitch Car oraz Neuroshima HEX. Do wygrania sporo pudeł z grami. Będzie też loteria, wśród uczestników będą losowane losy – wystarczy na Pionku być i mieć szczęście, a wróci się do domu z nagrodą. Będzie konkurs fotograficzny – do 8 marca przysyłaliście zdjęcia – zdecydowaliśmy, że nagrody nie przyzna grono Pomarańczowych Koszulek, lecz uczestnicy Pionka – zdjęcia będą więc wystawione tworząc tym samym wspaniałą wystawę. Będzie także konkurs “Co to za pionek”, w którym będzie można odgadnąć z jakiej gry pochodzi dany pionek. W niedzielę odbędą się warsztaty autorów gier, będą oceniane gry nadesłane na konkurs Gra na piątkę, a oprócz nich różne prototypy, które przywiozą uczestnicy. Będzie możliwość testowania nowości, testowania prototypów (Czech Games Edition)…

Będzie się działo. Będzie stoisko firmy Logorajd, będzie stoisko sklepu U żyrafy z Gliwic, będzie można obkupić całą rodzinę w super prezenty.

Jest tych atrakcji taka masa, że aż wstyd wymieniać. Ludzie pakujcie manatki i przybywajcie. Będzie wspaniale.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 4 =