Home / News / McPlanszówka

McPlanszówka

Sieć Fast Foodów McDonald’s postanowił połączyć jedzenie z planszówkami.  W ofercie zestawów Happy Meal pojawiły się do wyboru gry pochodzące z wydawnictwa Hasbro: Monopoly, Hungry Hippos, Trivial Pursuit, Downfall i Frustration. Jak zdarzy wam się odwiedzić ten przybytek rozpusty to warto zaopatrzyć się w wersje mini tych popularnych gier.


 

Facebook Comments

9 komentarzy

 1. dominusmaris

  Już nie pierwszy raz dają planszówki w Mc.

  Zastanawiam się czy to aby nie jest kwestia
  reklamy Hasbro, a nie promocji happy mealów.
  Czyli McDonald dostaje te gry za darmo.

  Hm. A gdyby tak…

  Dominus Maris do każdego fishmaca!
  Zjedz rybę! Zostań władcą morza!

  (Bo to ostatnia ryba w tym morzu).

  Wiem Draco…
  Kanapki mogłyby być pakowane
  w moją grę… 😉

 2. Hmm stronę to McDonalds ma tragiczną…
  Ile kosztuje mniej więcej zestaw Happy meal?
  Z tego setawu to mnie w sumie interesuje Trival Pursit[ale jeżeli to są pytania zbyt dziecinne to też nie bardzo], gra 4 i 2. Bo 5tka to chińczyk a 1 wiadomo :D.

 3. @up: Zestaw Happy Meal kosztuje 9,90zł 🙂

  Co do pomysłu: kuzynka wybrała kiedyś twistera z Happy Mealem. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że mata jest strasznie mała 😀 Co do reszty gier, nie wiem 😀

 4. Czy rzeczywiście warto się zaopatrzyć? Hmmm…

 5. 1 – monopol-odpada
  5 – Chinczyk odpada
  3 TRival pursui – zadawanie pytań i odpowiadanie? dla mnie tego typu gry odpadają.

  2 strzelanie hipopotamami ? 😐

  4- chyba najbardziej interesujące – przypomina mi tęgrą opisaną przez Folko w poprzednim ŚGP – gdzie się kręciło gwiazdkami czy co to bylo, moze to warto kupić?

 6. To coś całkiem (albo prawie) innego… ale też się zastanawiam czy nie przejść się zobaczyć 😉
  Z poprzedniej akcji mamy w domu Connect 4 i Zgadnij Kto to… gra się całkiem całkiem…

 7. Mam 4 gry. Niestety plansze w środku są duże, lekkie ale złożone. Żeby dobrze się grało trzeba by było je przykleić np do stołu. 1- Bardzo uproszczona gra Monopoly, dla dzieci ok – bardzo kolorowa. 5 – chińczyk, fajny, ale mate trzeba przykleić, bo się cała zgina. 3- Pytania są przeróżne. Np:Która z planet znajduje się najbliżej słońca? Czy Batman nosi niebieską, czarną, czy żółtą maskę? Czy nazwa słynnych perfum pochodzi od miasta Monachium, Kolonia czy Berlin? itd. Matę też trzeba przykleić, bo wszystko będzie się rozwalało. 2- małe i niepraktyczne. Specjalnie po to bym się nie wróciła. Więcej czasu zajmuje układanie kulek, niż gra.
  Mam nadzieje, że pomogłam, Pozdrawiam:)

 8. Właśnie kolega wziął Triviala. W grze są tylko 2 pionki. Planszy nie da się położyć płasko na stole, bo trzeba ją złożyć na 16, aby zmieściła się w pudełku. Niektóre pytania z kosmosu, a jest ich 96, więc bardzo mało.

 9. Właśnie sobie 4 kupiłem. Wygląda instrygująco, niebawem spróbuję wyczaić o co chodzi, jak nieco czasu znajdę. Pierwsze wrażenie jest takie, że nie ma to jak obrazkowe, nieintuicyjne instrukcje 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiemnaście − 7 =