Home / News / Testy God’s Playground na LeiriaCon 09

Testy God’s Playground na LeiriaCon 09

Draco zauważył, że pojawiły się pierwsze fotki z testów God’s Playground w serwisie BGG, czyli mocno oczekiwanej – m.in. przeze mnie – gry Martina Wallace’a o Polsce od Jagiellonów do rozbiorów. Testy odbyły się w czasie portugalskiego konwentu LeiriaCon 09, który miał miejsce w ostatnim weekend. Na zdjęciu prototyp prezentuje sam Martin Wallace, a jednym z testerów jest Mac Gerdts. Zdjęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości, tak więc można spróbować trochę przyjrzeć się samej planszy i ją poanalizować.


 

Facebook Comments

7 komentarzy

  1. Otóż, proszę pana, kupiem tem grę z samego faktu, iż nazywa się ona tak, a nie inaczej i skupia się na tym, a nie na innym. Ciekaw jeno jestem, czy w końcowym pudełku pojawią się jakieś “fajne elementy” zamiast 200.000 drewnianych kjubs.

  2. Przepraszam za post pod postem, ale muszę to zanotować: Martin Wallace ma żółtego zęba.

  3. Może i ma ale ten roześmiany koleś w brązowym sweterku to Walter McGerdts 😉

  4. Czy ja już coś mylę (sesja idzie), czy też cała seria TreeFroga/Warfroga miała już nie mieć żetonów kartonowych – tylko jechać na drewienkach? A tu widać konnych (?)i armaty na żetonach. ;/

  5. przecież to wersja testowa.. swoją drogą już steel driver odszedł od zasady (miał kasę – tak wiem, że papier pochodzi z drzew)

  6. Idąc tym tokiem karton w sumie też jest z drewna :-). A w ogóle to Wallace planuje wydać zestaw drewnianych żetonów, mających służyć za pieniądze we wszystkich grach Warfroga.

  7. Co do zauważania zdjęć na bgg. Zabawa w GeekMod: http://www.boardgamegeek.com/geekmod.php daje co chwila pozytywne rezultaty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 + 17 =