Home / News / W tym roku będzie mniej grania w planszówki

W tym roku będzie mniej grania w planszówki

Pionki, Gratislavie oraz Mazurcony to imprezy, które do tej pory skupiały na sobie największą uwagę planszomaniaków. Oprócz nich organizowane były znacznie większe przedsięwzięcia, gdzie planszówki były tylko jednym z wielu punktów programu, jak warszawski Warsaw Open, krakowski Level 01 oraz poznański PGA. Może te większe imprezy nie były tak atrakcyjne dla obeznanego gracza jak te pierwsze, ale dobrze, że w ogóle się odbywały. Niestety jedno z nich na pewno w tym roku nie zostanie zorganizowane. Mowa o krakowskim Level 02 – następnej edycji Level 01. Organizatorzy ogłosili, że w tym roku impreza nie powstanie. Notka wyjaśniająca jest następująca:

„Z przykrością zawiadamiamy, iż jesteśmy zmuszeniu odwołać tegoroczną edycję LEVEL_02 Targów Gier i Rozrywki . Decyzją brytyjskiego udziałowca na przełomie 2008 i 2009 r. nasza firma stanęła przed wyzwaniem i koniecznością przeprowadzenia głębokich zmian, które są spowodowane groźbą kryzysu. Nastąpiła również zmiana priorytetów w działalności naszej organizacji, która ma się skupić teraz na realizowaniu innych zadań statutowych. Niemniej serdecznie zapraszamy na kolejną edycję w roku 2010.”

Mówi się trudno, choć trochę zawsze szkoda. Miejmy nadzieje, że nie dopadnie to samo Warsaw Open, bo PGA powinno się raczej obronić.

[polygamia.pl]

 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Rok temu nie byłem, nie wiem czy w tym roku bym się wybrał, ale chyba zawsze szkoda jak odpadają takie inicjatywy. Szkoda.

  2. Szczerze mowiac to ja i tak nie widzialem tej imprezy w tym roku. Organizatorzy wysuwali kosmiczne zadania cenowe, nikt chyba z branzy sie tam nie wybieral, wiec i tak bylaby porazka. Moze to i lepiej, ze jej nie ma.

  3. Wielka szkoda, że takie inicjatywy odpadają, ale jeśli ma to wyglądać tak jak w zeszłym roku, to chyba nie ma czego żałować.
    Pod tym linkiem zdjęcie z targów LEVEL_O1, dość wymowne:
    http://www.rebel.pl/blog/2008/04/targi-gier/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwanaście − 10 =