Home / News / FFG zagospodarował nam wolny czas w Święta

FFG zagospodarował nam wolny czas w Święta

W szale świątecznych zakupów Fantasy Flight Games dołożył kolejną cegiełkę do problemów z wyborem prezentu. Cegiełkę to za mało powiedziane. Do sprzedaży trafiły: Tide of Iron: Normandy Campaign Expansion, Tide of Iron: Designer’s Series i StarCraft: Brood War. W rozwinięciu szczegóły poszczególnych premier.


Tide of Iron: Normandy Campaign Expansion oferuje cztery nowe jednostki pancerne, nowych rekrutów dla sił brytyjskich, ponad 70 figurek i 8 scenariuszy (w tym cztery składające się na pojedynczą kampanię). Powinno wystarczyć fanom na wyjątkowo aktywne spędzenie przerwy światęcznej.

Ale jeżeli powyższe nie wystarczy to trzeba uzbroić się w Tide of Iron: Designer’s Series. Ta książka w twardej oprawie to zbiór scenariuszy stworzony przez najbardziej doświadczonych projektantów gier wojennych. Zaangażowani w projekt byli: John Hill, Dana Lombardy, John Goodenough, Richard H. Berg, Frank Chadwick. Must have dla fanów gry? Pewnie tak.

A o trzeciej pozycji, czyli dodatku do StarCrafta Brood War niedawno wspominaliśmy, to dam tylko namiar na odpowiedni wpis.

Pozostaje mi tylko życzyć efektywnych zakupów i dobrej zabawy przy tej inwazji rozszerzeń.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

11 + 19 =