Home / News / Kogo znasz lepiej? Reinera Knizie czy Demi Moore?

Kogo znasz lepiej? Reinera Knizie czy Demi Moore?

Ostatnio toczy się dyskusja o słabej sprzedaży Tibetu na polskim rynku i co za tym idzie czy w ogóle gry ambitne mają szanse przebić się na naszym rynku. Na pewno będzie to bardzo trudne (jeżeli nie niemożliwe), bo propagatorzy rozgrywki dla mas dysponują mocarną bronią – jaką są wielkie pieniądze. Przykładem gry, która zdobywa sporą popularność i świetnie się sprzedaje jest produkcja Parker Brothers (czyli Hasbro) Hollywood Domino.

Niby dlaczego miał odnieść sukces wariant starych jak świat kostek domino? Ładny, elegancki wygląd nie zawsze wystarczy do przebicia się do świadomości przeciętnego konsumenta. Pomoże w tym coś innego, reklama tworzona przez gwiazdy. Inge Theron i Daya Fernandez wymyśliły, aby połączyć samą grę z pewnym wydarzeniem. Mianowicie powiązały granie w Hollywood Domino z akcją charytatywną (w postaci turnieju VIPów), na którą zaproszone zostają największe gwiazdy Hollywoodu. A jak później nie skusić się na zakup gry, przy której świetnie bawili się: Orlando Bloom, Penelopa Cruz, Leonardo Di Caprio, Demi Moore i wielu innych, znanych z nagłówków tabloidów? To musi się sprzedać.

Ja jednak pozostanę przy Traumfabrik (Hollywood Blockbuster) Reinera Knizii. Jak na prawdziwego geeka przystało.

Tutaj oficjalna strona gry, a poniżej filmiki ze wspomnianych „eventów”.


 

Facebook Comments

9 komentarzy

  1. A kto to jest Demi Moore?

  2. A ta Penelopa, to kto? Coś mi się ze starożytnością kojarzy :-p

  3. Dobrze, tak trzymać 🙂 Problem jest taki, że w hipermarkecie inaczej by ta rozmowa wyglądała 🙂

  4. Patrzac na oceny na BGG to Tibet nie jest jakas super gra … Wiadomo, ze chodzi o co innego, tylko czemu kupowac cos tylko ze wzgledu na nazwisko Knizia?

  5. Ridley! Oh fuck…

  6. Gra bardziej przypomina Mexican Train niż zwykłe Domino.

  7. Zważywszy, że domino jest dwunastkowe i dokłada się do tej wypasionej gwiazdy z wielu stron, pewnie właśnie mexican trainem jest.

  8. coz za ekscytacja na filmiku ze strony graczy……. :-/
    to musi naprawde dobra gra 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia − 6 =