Home / News / Snow Tails idzie śladem Owczego Pędu

Snow Tails idzie śladem Owczego Pędu

Gra Snow Tails wydawnictwa Fragor Games będzie – podobnie jak poprzednio Shear Panic – wydana przez duże i prężne wydawnictwo. Tym razem będzie to Asmodee i gra ukaże się w drugim kwartale 2009. Jednak wydawnicwo ma zamiar zmienić jej tytuł, ponieważ ten wymyślony przez braci Lamont nie nadaje się rzekomo dla uszu i oczu międzynarodowej klienteli. Dlatego też Asmodee na swojej stronie ogłosiło konkurs na nową nazwę. Propozycje można nadsyłać do północy 4 grudnia. Nowa nazwa ma być bardziej dynamiczna i wpadająca w ucho – takie są wymagania wydawcy.


 

Facebook Comments

7 komentarzy

  1. Jak dla mnie to nazwa jest ok.

  2. Dla mnie też w porządku.

  3. A jaka nagroda? Bo na francuskim w liceum gadałem z koleżankami zamiast się uczyć i nie rozumiem;)

  4. Nagroda to (o ile zrozumiałem) ezgemplarz gry z podpisami i dedykacją autorów, dodatkowo film “l’Odysee Blanche” na DVD i coś tam jeszcze (chyba książki i… rollmopsy???). Niech ktoś bardziej zorientowany we francuskim zweryfikuje 😀

  5. Ok. dzięki To ostatnie pytanie: ma być po angielsku czy francusku?

  6. Raczej po angielsku. Chodzi o nazwę międzynarodową, dobrze brzmiącą zarówno po angielsku, jak i przetłumaczalną łatwo na inne języki. Taką, którą każdy zrozumie bez posiadania matury z angielskiego. Jak już wymyślisz, możesz wysłać odpowiedź na mail asmodee@asmodee.com.

  7. Dzięki, to startuję;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 × trzy =