Home / News / Planszówki na Poznań Game Arena

Planszówki na Poznań Game Arena

Między 22, a 23 listopada odbędzie się kolejna edycja PGA, czyli Poznań Game Arena. W czasie jej trwania odbywać się będzie Fantasy Arena, jak organizatorzy się chwalą: “będą to największe w Polsce targi gier komputerowych, video, towarzyskich, karcianych, planszowych, figurkowych i sportowych”.

Cóż, po przeszukania programu trudno doszukać się najbardziej interesujących nas szczegółów. Na pewno będzie można w czasie imprezy odwiedzić Games Room, ale jakie gry tam znajdziemy pozostaje narazie tajemnicą. Z wymienianych turniejów planszomaniaka mogą zainteresować pierwsze Mistrzostwa Polski w Munchkin PL. W czasie trwania targów odbędzie się też naukowa konferencja dotycząca szeroko pojętej Ludologii.

Dzięki kolderek za info


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Impreza nastawiona jest przede wszystkim na gry komputerowe, cała reszta na doczepkę została dołożona. Mimo wszystko polecam, bo to wciąż największa okołogrowa zadyma w Polsce. Jakbyś ktoś był chętny na partyjkę czegokolwiek (nie tylko przy planszy), to może mnie szukać w niedzielę.

  2. Byłem w zeszłym roku i dwa lata temu. Games room był bardzo duży – dwa lata temu zrobiony przez Rebel, a rok temu nie pamiętam (BARD?). Warto przyjść.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy × 1 =