Home / News / Święta, Sylwestrowe Granie i Nowy Rok

Święta, Sylwestrowe Granie i Nowy Rok

Święta, czytaj wielkie obżarstwo, pozytywnie się skończyły i można wrócić do normalności. Jak wielu innych miłośników planszówek i ja starałem się ten czas wykorzystać wciągając dawno niewidzianą rodzinę w gry. Bawiliśmy się głównie przy lekkich, czasami nawet imprezowych tytułach. Na stole wylądowały więc takie pozycje jak Pillars of the Earth, Samurai, Yspahan, Bluff, Bang! i Robo Rally.

Następne dni sobie trochę odpocząłem i zacząłem się przygotowywać do planszówkowego wyjazdu, który już od dłuższego czasu planowaliśmy – Sylwestrowe Granie. Jedziemy niedaleko na wieś, 30 kilometrów od Warszawy i mamy zamiar bawić się ile wlezie. Od piątku do poniedziałku. Trochę nam się co prawda ekipa wykruszyła i obecnie na pewno jadą trzy pary: my, bazikowie i AcikCieslikowie. Wiadomo też, że na sobotę przyjadą ja_nowie, a na niedziele Browarionowie. Nudzić się na pewno nie będziemy. Każdy bierze sporą liczbę gier, oczywiście więcej niż będziemy w stanie przerobić, ale co tam. Najważniejsze jest żeby był przepych 🙂 Sam planuję wziąć takie tytuły jak Pillars of the Earth, Hermagor, Space Dealer, Friedrich, Imperial, Yspahan, Medici vs Strozzi, Leonardo da Vinci, A Game of Throne, For Sale, Buccaneer i Bang!

Tak więc na dzisiaj was żegnam, a powitam już w nowym roku 2007. A propos końca jednego roku i początku drugiego. Zapraszam do przeczytania tekstu podsumowującego rok 2006, który udało mi się spłodzić. Początkowo miał iść na Games Fanatic, ale tak się rozrósł, że na grach-planszowych będzie mu lepiej. Życzę wszystkim Do Siego Roku… no i do przeczytania w 2007.


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Miłej zabawy, a po powrocie czekamy na gry miesiąca grudnia i podsumowaine roku przez ekspertów GF: gra roku, kicha roku, wydarzenie roku, człowiek roku itp. :-).

  2. Ekipa Boardgixu życzy wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pomyślności na ten nowy rok 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

czternaście + czternaście =