Home / News / Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Redakcja Games Fanatic życzy wszystkim swoim czytelnikom serdecznych, wesołych, pełnych zabawy i odpoczynku Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że spędzicie je w zdrowej, sympatycznej atmosferze, a wśród wielu rozrywek znajdzie się również granie w planszówki. Życzymy, abyście pod choinką znaleźli też mnóstwo długo oczekiwanych gier. Wszystkiego najlepszego!

20 grudnia minęło pół roku odkąd Games Fanatic istnieje i zamieszcza felietony, opisy gier i relacje ze spotkań. Serwis zrobił długą drogę podczas tego okresu i z jednoosobowego bloga przekształcił się w dość systematycznie uaktualnianą stronę, prowadzoną przez czteroosobowy zespół miłośników gier planszowych. Wszystko wskazuje, że GF nadal będzie się rozwijał i dostarczał wam kolejnych ciekawostek. Dziękujemy za waszą dotychczasową obecność i mamy nadzieję, że nie nastanie taki dzień, gdy niniejszy serwis otrzyma nagrodę za najnudniejszy blog w sieci 🙂 Atrakcyjnych pomysłów bowiem wciąż mamy dużo.


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. Wierny czytelnik życzy Redakcji Wesołych i Spokojnych Świąt oraz mnóstwo oczekiwanych (są jeszcze takie?) planszówek pod choinką.
    PS. Fajna kartka 🙂

  2. Pozostaje mi tylko przyłączyć się do życzeń geko. Jestem przekonany, że jeżeli autorzy bloga nie zarzucą pisania, w przyszłym roku Games Fanatic pozostanie moją ulubioną polską stroną o planszówkach.

  3. Wesołych Świąt

  4. Wesołych świąt i miłego spędzenia kilku wolnych dni przy ulubionych zajęciach. Dużo nowatorskich i inteligentnych gier pod choinkę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

jedenaście − cztery =