Home / Wydarzenia / Nocne Granie w Arenie Gliwice

Nocne Granie w Arenie Gliwice

Nocne Granie wraca po wakacjach

Już w najbliższy piątek, 30 sierpnia, kawiarnia Ludiversum oraz Arena Gliwice zapraszają po wakacyjnej przerwie na kolejne Nocne Granie. Wydarzenie skierowane jest do miłośników planszówek i gier fabularnych.

Poprzednie edycje Nocnego Grania przyciągały po 160-170 osób. Na graczy czekały oczywiście gry planszowe, ale także sesje RPG badź LARPy i turnieje. Byli też zaproszeni goście prezentujący nowości wydawnicze.

Atrakcjami najbliższego spotkanie będą m.in.:
– eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub,
– eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę,
– LARP w klimatach średniowiecznych,
– najciekawsze nowości ostatnich miesięcy, w tym kilka zupełnych świeżynek: Narcos, Podwodne Miasta oraz Osadnicy: Królestwa Północy (od Portal Games), Blackout: Hongkong (od Lacerty), Wyspa Skarbów, Na skrzydłach i Wsiąść do Pociągu: Londyn (od Rebela), Elekt (od What the Frog), Odyseja (od Lupo Art), czy antyszczepionkowcy.biz.

Będzie też ponownie funkcjonowała kawiarenka serwująca ciepłe i zimne napoje, przekąski, jak również pyszne ciasta i lody rzemieślnicze. Każdy uczestnik na pewno znajdzie coś dla siebie.

Nocne Granie potrwa od 17:00 do 01:00, a koszt wstępu to jedynie 10 zł (sprzedaż biletów i wstęp w godzinach 16:30-22:00).

Jeśli komuś nie uda się dotrzeć tym razem, to kolejne spotkanie już na początku października. A i na tym nie koniec, bo terminy kolejnych eventów w cyklu są już ustalone aż do marca 2020, a i na tym pewnie się nie skończy.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć w Facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2336504586587554/

DATA WYDARZENIA: 30 sierpnia 2019

GODZINY: 17.00-01.00

MIEJSCE: Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, Gliwice

BILET: 10 zł
Wstęp na Nocne Granie i bilety do nabycia w dniu wydarzenia w godzinach 16:30-22:00.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

czternaście − 9 =