Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Rusza aplikacja mobilna, która zmieni świat planszówkowy – Gramywto.pl!

Rusza aplikacja mobilna, która zmieni świat planszówkowy – Gramywto.pl!

Znajdź graczy i odszukaj miejsce z Twoimi ulubionymi grami planszowymi w dowolnym mieście. Gramywto jest aplikacją, która ma na celu integrować graczy i usprawniać umawianie się na wspólne rozgrywki.

Planszówkomaniaku – to aplikacja stworzona dla Ciebie!

SPOTKAJ NOWYCH ZNAJOMYCH

Prawdopodobnie każdy z Was spotkał się z sytuacją, w której mimo wygospodarowania czasu wolnego i wielkiej chęci na rozgrywkę w Waszą ulubioną planszówkę nie możecie znaleźć ekipy do wspólnego grania… Czasem tak bywa – szczególnie w dorosłym życiu, gdy zsynchronizowanie naszych kalendarzy staje się misją niemal niemożliwą 😉 Dzięki naszej aplikacji nawiążesz nowe, ciekawe znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach. Gramywto umożliwia połączenie kilku osób w zespół – znalezienie kompanów do wspólnej gry przestaje być już problemem.

ODKRYJ CIEKAWE MIEJSCA

Szukasz klimatycznych miejsc z bogatą kolekcją gier, w które możesz zagrać?

Już teraz w aplikacji Gramywto znajdziesz ciekawe miejsca, takie jak lokale z grami, wypożyczalnie, sklepy i wiele innych. Zdziwisz się o ilu niesamowitych miejscach dla graczy w Twoim mieście nie miałeś pojęcia.

Prowadzisz lokal dla graczy? Promocja Twojej miejscówki nigdy nie była prostsza

STWÓRZ SWOJE WYDARZENIA

Jeśli jesteś właścicielem lokalu – za pośrednictwem aplikacji gramywto możesz tworzyć własne wydarzenia, które trafią bezpośrednio do grupy docelowej. Turnieje eliminacyjne i eventy, zloty fanów, quizy, czy innego typu wydarzenia, które do tej pory miałeś w swoim harmonogramie mają szansę zgromadzić jeszcze więcej zainteresowanych uczestników.

ZAPROŚ KLIENTÓW

Dzięki naszej aplikacji fani gier planszowych mają szansę zarezerwować rozgrywkę i umówić się z grupą znajomych właśnie w Twoim lokalu. To z pewnością sprawi, że liczniki odwiedzalności pójdą w górę.

ZAREKLAMUJ LOKAL

Po spełnieniu odpowiednich wymogów przyznajemy lokalom status PARTNERA. Co to znaczy? Przede wszystkim zyskujesz wsparcie twórców aplikacji, wyróżnienie na mapie lokali i większą rozpoznawalność.

Już niedługo… kolejne funkcjonalności

RECENZJE

Czy warto zagrać w tę planszówkę? Czy to gra przeznaczona dla początkujących czy bardziej zaawansowanych graczy? Na te i inne pytania użytkownicy aplikacji Gramywto znajdą odpowiedź w dziale Recenzje.

Jesteś wydawcą? Graj w to razem z nami!

ZAPOWIEDZI NOWOŚCI

Jak dobrze wiemy reklama jest dźwignią handlu… a dotarcie do grupy docelowej nie jest zawsze najprostszą misją. Specjalna platforma ogłoszeniowa w aplikacji gramywto umożliwi wydawcom zamieszczanie informacji o nowościach, zapowiedziach oraz planowanych premierach gier planszowych.

www.gramywto.pl

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiem + 14 =