Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Nowa aplikacja Portal Games Digital już wkrótce na iOS i Androidzie!

Nowa aplikacja Portal Games Digital już wkrótce na iOS i Androidzie!

Portal Games Digital ogłosiło dzisiaj datę wydania swojej gry mobilnej Poprzez Wieki (Tides of Time). Ukaże się ona zarówno na Androidzie, jak i iOS już w marcu 2019 roku.

Poprzez Wieki jest grą przeznaczoną dla dwóch graczy, która łączy w sobie prostotę rozgrywki znaną z mikrogier oraz strategię opartą o kolekcjonowanie zestawów kart oraz system draftu (znany np. z fazy wypatrywania Osadników: Narodziny Imperium).

Każdy z graczy otrzymuje 5 kart, spośród których wybiera jedną, pozostałe przekazuje przeciwnikowi. Każda karta posiada swój własny symbol oraz specjalną zasadę, która pozwala zdobyć punkty w zależności od zebranych symboli znajdujących się na kartach. Z końcem rundy gracze wybierają jedną kartę, która jako relikt przeszłości pozostanie w ich królestwie na przyszłe rundy, a także usuwają inną ze swoich kart znajdujących się w swoim królestwie. Po zakończeniu 3 rund wygrywa gracz z najlepiej rozwiniętym królestwem.

Autorem gry jest Kristian Čurla, a nad projektem czuwał Michał Walczak (Cry Havoc). Grę ilustrowali Tomasz Jedruszek, Chris Ostrowski, Dan Pellow, Blake Rottinger, Artur Sadlos i Rafał Szyma.

Gra Poprzez Wieki była nominowana w 2015 roku do nagrody Golden Geek w kategoriach Najlepszej Gry Karcianej i Najlepszej Gry dla 2 Graczy.

Już wkrótce gra zagości na twoim urządzeniu mobilnym:

  • graj przeciwko sztucznej inteligencji lub przeciwko znajomym i przyjaciołom w trybie dla 2 graczy
  • odkryj wszystkie Osiągnięcia i stań się mistrzem Poprzez Wieki
  • naucz się zasad w trybie samouczka
  • graj w języku polskim lub angielskim

Więcej szczegółów na temat gry mobilnej Poprzez Wieki możemy się spodziewać podczas Gama Trade Show, który odbędzie się w dniach 11-15 marca.

Portal Games Digital przedstawia także PortalGamesDigital.com

To nowa strona internetowa, która dostarcza informacji na temat mobilnych wersji twoich ulubionych gier planszowych od Portalu.

Odwiedź https://portalgamesdigital.com/ aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z projektami Portal Games Digital.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

czternaście + 9 =