Home / News / Zapowiedź dodatków do Zombicide i Aeon’s End

Zapowiedź dodatków do Zombicide i Aeon’s End

Chcielibyśmy oficjalnie ogłosić, że Portal Games w 2019 roku będzie wydawać dodatki do Aeon’s End oraz do Zombicide.

Dodatki do Zombicide: Czarna Plaga

Portal Games ma przyjemność ogłosić, że w 2019 roku ukażą się polskie edycje dodatków do Zombicide: Czarna Plaga!

Dodatki na które możecie czekać, to Hero-box 1 oraz Abomination pack!

 

Hero-box 1 zawiera pięciu nowych bohaterów do gry Zombicide, a także dwie nowe plastikowe podstawki, nowe znaczniki i karty. Dzięki temu dodatkowi nie tylko będziesz w stanie wybrać swoich bohaterów spośród większej grupy, ale także będziesz w stanie zagrać z dwoma Ocalałymi więcej, na przykład w 8 osób naraz! Bohaterowie, którzy dołączą do twojej walki o przetrwanie to: Glynda Battlestout, Julian, Sylvia Samedi, Tucker oraz Arnaud.

 

Abomination pack to zestaw zawierający 3 wielkie figurki zombie-bossów – potężnych i straszliwych abominacji, z których każda posiada swoje specjalne zasady. Pudełko zawiera ponadto 12 kart zombie, 10 znaczników zniszczonych murów, a także jedną ulotkę z zasadami abominacji.

 

Dodatki do Aeon’s End

Mamy przyjemność zapowiedzieć, że w przyszłym roku ukażą się dwa dodatki do Aeon’s End. Gra została dobrze przyjęta na polskim rynku, w związku z czym w 2019 roku planujemy wypuszczenie The Depths i The Nameless.

 

Dodatek The Depths zawiera jednego nowego Nemesis, trzech nowych Magów Bram, nowe zaklęcia, artefakty, klejnoty oraz popleczników.

 

Dodatek The Nameless zawiera dwóch nowych Nemesis, jednego nowego Maga Bram, a także nowe zaklęcia, klejnoty, artefakty i popleczników.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × dwa =