Home / Gry rodzinne / PtaKostki – polska premiera i turniej

PtaKostki – polska premiera i turniej

hobbityKażdego dnia na płocie Twojego ogrodu zasiadają dziesiątki różnych ptaków. Kiedy odlatują, robią zamieszanie i nie są w stanie zorganizować się w stada tak, aby powrócić do swoich gniazd. Pomóż im odnaleźć drogę do domu.

PtaKostki to polski tytuł gry CuBirds, który został wyłoniony przez wydawnictwo Hobbity.eu w drodze konkursu na najbardziej odlotowy tytuł oddający ducha tej gry.

Kwadratowe pudełko skrywa niezwykle dynamiczną grę karcianą, w której każdy z graczy stara się zebrać zestaw kart przedstawiający 7 różnych gatunków ptaków lub dwa różne zestawy kart po 3 ptaki w każdym. Chcąc to uczynić, należy odpowiednio zagrywać i dobierać karty, niejednokrotnie wybierając nieoczywiste rozwiązania tak, aby przechytrzyć przeciwników. Jednak jeden ptaszek gry nie czyni, więc w PtaKostkach znajdziecie aż 8 różnych gatunków ptaków. Przystępne zasady, ogrom możliwości i sympatyczna grafika to kluczowe zalety tej sprytnej gry. W PtaKostki zagracie już od 2 do 5 graczy.

Wszystkie ptaki na niebie wskazują, że już 1 grudnia o godz. 11.00 podczas Planszówek na PGE Narodowym w Warszawie rozpocznie się turniej gry PtaKostki. Zapraszamy do wzięcia udziału, nagrody w postaci gier czekają!

ptakostki1

cubirds cartes3 chouette


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

czternaście − trzynaście =