Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Emocje z prawdziwego escape roomu ukryte wewnątrz talii kart!

Emocje z prawdziwego escape roomu ukryte wewnątrz talii kart!

Seria Ecape Roomów

Premiera: 17 października

Gry są kieszonkową wersją rozgrywki typu escape room, w której gracze zostają “uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

 

Escape Room: Podróż w czasie

Doktor Thyme zaprasza was do swego laboratorium! Ten ekscentryczny naukowiec i jego badania nad czasem skrywają wielką tajemnicę. Spodziewacie się, że wyróżnienie, jakie was spotkało, będzie niezwykłym doświadczeniem. Okaże się jednak, że ta przygoda znacznie przerośnie wasze oczekiwania!

 

 

 

Escape Room: Atak na Londyn

Witajcie w Londynie! Tajny agent Jej Królewskiej Mości wybrał was – najlepszych detektywów Scotland Yardu – do wykonania ściśle tajnej misji najwyższej wagi! Nad miastem zawisła straszliwa groźba. Musicie odnaleźć i zneutralizowaćźródło niebezpieczeństwa, zanim będzie za późno!

 

 

Escape Room: Skok w Wenecji

Jesteście profesjonalnymi złodziejami, którym powierzono ryzykowną misję: musicie dostaćsię do kasyna w Wenecji i wykraśćżeton warty 10 milionów dolarów. Każde z was wciela sięw inną postać– z indywidualną wiedzą i umiejętnościami. To niebezpieczna robota, dlatego trzymajcie się planu – najmniejszy błąd może zniweczyć wasze wysiłki!

 

 

 

Wiek graczy: 12+

Liczba graczy: 1-6

SCD: 39,99 PLN


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

10 + 9 =