Home / News / Bazyliszek nadciąga!

Bazyliszek nadciąga!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Games Fanatic obejmuje Bazyliszka patronatem medialnym.

Bazyliszek to bezpłatny weekendowy festiwal gier bez prądu, skierowany do wszystkich – od najmłodszych po tych już naprawdę zaprawionych w bojach.

Planszówki, fabularne gry wyobraźni, fantastyka – to wszystko będzie czekać na uczestników w VII LO im. J. Słowackiego w Warszawie już w dniach 7-8 lipca 2018.

Konwent jest przyjazny osobom dopiero rozpoczynających przygodę z grami, przygotowujemy atrakcje również z myślą o całych rodzinach.

KidsZone to specjalna strefa atrakcji dla dzieci, w której zapewniamy nie tylko opiekę animatorów, ale także gry planszowe i fabularne gry wyobraźni przygotowane specjalnie dla najmłodszych.

Oczywiście, nie zabraknie atrakcji dla bardziej wymagających fanów gier i fantastyki – Bazyliszek z radością powita ich specjalnymi pokazami, prelekcjami i premierami nowych tytułów.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki “Avangarda”. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrz Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy Pani Katarzyny Łęgiewicz.

Wstęp wolny.

Strona wydarzenia: http://bazyliszek.ava.waw.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/140956949916475/

Serdecznie zapraszamy!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedemnaście − 2 =