Home / Na radarze / Slawia! Nowa słowiańska gra karciana nadchodzi – 04.06. na Wspieram.to

Slawia! Nowa słowiańska gra karciana nadchodzi – 04.06. na Wspieram.to

Slawia! Następca klasycznej słowiańskiej gry karcianej nadchodzi! Marcin Wełnicki, autor znanych i uznawanych gier „Slavika” i „Slavika: Równonoc”, powraca z nowym tytułem. „Slawia” to gra dla 2-5 słowiańskich wojów, o prostych i intuicyjnych zasadach i innowacyjnym, ergonomicznym układzie kart. Rozgrywka zajmuje 30-60 minut, zależnie od liczy graczy.

„Slawia” to jednak nie tylko gra, to zaproszenie do nowego świata fantasy. Naszym zdaniem Polska nie ma się czego wstydzić pod względem bogactwa mitologii i bogatej, burzliwej historii. To niezwykłe tło, na którym wdzięcznie kreślić opowieści o męstwie, honorze i braterstwie, ale i o plugastwie, zdradzie i mrocznych siłach. Mamy nadzieję, że będziecie równie podekscytowani zwiedzając świat „Slawii”, jak my byliśmy tworząc go. Słowiańska gra karciana to pierwszy krok, który, oczaruje Was ponad 100 unikalnymi grafikami postaci, potworów i krain, każdej z własną historią!

Slawia to 2-5 graczy, 30-60 minut, 119 kart (30 kart łowców, 54 karty potworów 30 kart krain, 5 kart pomocy), 18 dwustronnych tekturowych żetonów, tekturowa plansza z mapą Pogranicza oraz instrukcja. No i pudełko!

Cena wsparcia: 99zł (plus koszty przesyłki, 10zł paczkomat)

Każdy, kto wesprze nas przez pierwsze 24 godziny otrzyma za darmo 3 karty księżniczki Slawii (nowy rodzaj kart, bohater niezależny)!

W ramach celów dodatkowych mamy dla Was przewidziane dziesiątki dodatkowych kart – bóstwa, bossów, łowców, siedliska, potwory – za darmo!

Próg wsparcia: 25 000 zł
Czas trwania kampanii: 30 dni (do 03.07.)

Link FB: https://www.facebook.com/SlawiaITU/
Link do trailera: https://www.youtube.com/watch?v=r-iXsKZI9nw&list=PLn9qUK9DarG9QtRqKsfYt1UV5isEI1ILF
Link do wspieram.to: https://wspieram.to/slawia


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 2 =