Home / Aktualności / Arena Gier ed. 2

Arena Gier ed. 2

„Arena Gier ed. 2” to kolejna impreza przygotowana przez Fundację Animatorów i Twórców Kultury TRACH. Tym razem zapraszamy w dniach 7-8 kwietnia na stadion Arena Lublin przy ul. Stadionowej 1 w Lublinie. W zeszłym roku na „Arenę Gier” przyszło ponad 1200 uczestników i było mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechów. Organizatorzy stworzyli bardzo fajne miejsce do grania, gdzie każdy znalazł tytuł dla siebie.

W tym roku na konwencie będzie blisko 400 gier w wypożyczalni, a także konkursy i turnieje z nagrodami. Wśród dostępnych gier będą takie klasyki jak „Chaos w Starym Świecie”, „Battlestar Galactica”, „Martwa Zima”, „Mare Nostrum Imperia”, „Wysokie napięcie”, „Agricola”, a także “Talisman: Magia i Miecz”, “Wsiąść do pociągu”, „Osadnicy z Catanu”, “Dixit”, czy “Carcassonne” oraz nowości ze świata gier, czyli m.in. prototyp “Lords of Hellas”, prototyp „Nemesis”, „Pulsar 2849”, „Rising Sun”, „Century. Cuda Wschodu”, „Kwiatki”, „Super Gol” czy „Lublin 1317-2017”. Ponadto na „Arenie Gier ed. 2” po raz pierwszy zostanie zaprezentowany prototyp gry planszowej „Historia Lublina”.
Więcej o planszowych atrakcjach można znaleźć na oficjalnej stronie konwentu, czyli tutaj: www.arenagier.lu. Na tej stronie znajdziecie też spis dostępnych gier na konwencie oraz dokładny program konwentu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 + sixteen =