Home / News / Arena Gier ed. 2

Arena Gier ed. 2

“Arena Gier ed. 2” to kolejna impreza przygotowana przez Fundację Animatorów i Twórców Kultury TRACH. Tym razem zapraszamy w dniach 7-8 kwietnia na stadion Arena Lublin przy ul. Stadionowej 1 w Lublinie. W zeszłym roku na “Arenę Gier” przyszło ponad 1200 uczestników i było mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechów. Organizatorzy stworzyli bardzo fajne miejsce do grania, gdzie każdy znalazł tytuł dla siebie.

W tym roku na konwencie będzie blisko 400 gier w wypożyczalni, a także konkursy i turnieje z nagrodami. Wśród dostępnych gier będą takie klasyki jak “Chaos w Starym Świecie”, “Battlestar Galactica”, “Martwa Zima”, “Mare Nostrum Imperia”, “Wysokie napięcie”, “Agricola”, a także “Talisman: Magia i Miecz”, “Wsiąść do pociągu”, “Osadnicy z Catanu”, “Dixit”, czy “Carcassonne” oraz nowości ze świata gier, czyli m.in. prototyp “Lords of Hellas”, prototyp “Nemesis”, “Pulsar 2849”, “Rising Sun”, “Century. Cuda Wschodu”, “Kwiatki”, “Super Gol” czy “Lublin 1317-2017”. Ponadto na “Arenie Gier ed. 2” po raz pierwszy zostanie zaprezentowany prototyp gry planszowej “Historia Lublina”.
Więcej o planszowych atrakcjach można znaleźć na oficjalnej stronie konwentu, czyli tutaj: www.arenagier.lu. Na tej stronie znajdziecie też spis dostępnych gier na konwencie oraz dokładny program konwentu.

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × 5 =