Home / News / Ruszyła kampania Super Psiaki!

Ruszyła kampania Super Psiaki!

Dziś w południe ruszyła nowa kampania spod szyldu Kudu Games. Tym razem przedmiotem wsparcia jest sympatyczna mini gra Super Psiaki autorstwa Aza Chena. Jednak psiaki wykonujące akrobatyczne sztuczki to niejedyna atrakcja trwającej właśnie kampanii crowdfundingowej. UWAGA! Tylko przez pierwsze pięć dni trwania akcji dostępna jest opcja ZESTAWU SPECJALNEGO zawierającego w sobie aż trzy tytuły! Kampania wspierająca wydanie gry Super Psiaki będzie trwała do 12 listopada 2017r. za pośrednictwem portalu Wspiera.to. Do zrealizowania celu podstawowego potrzebna jest kwota w wysokości 1500 PLN. Kolejne progi odblokowujące ciekawe nagrody to kolejno 3000, 4000 i 5000 PLN. UWAGA! Tylko przez pierwsze pięć dni trwania kampanii wspierający mają do dyspozycji opcję Zestawu Specjalnego, który zawiera w sobie możliwość zakupu trzech tytułów jednocześnie – Super Psiaki (NOWOŚĆ), Ninja Koty, Groza (NOWOŚĆ).

Super Psiaki to mini gra na czas kierowana zarówno do najmłodszych, jak i starszych odbiorców. Bez problemu może pełnić funkcję dodatku imprezowego, jak również bawić dzieci i młodzież w gronie rodzinnym. Sympatyczne grafiki psów trafią i zachwycą każdego!

 

Gra składa się z 7 płytek psiaków, 30 kart sztuczek oraz karty sceny dla każdego z czterech graczy. W trakcie rozgrywki uczestnicy próbują odwzorować za pomocą płytek psie akrobacje znajdujące się na kartach. W chwili gdy któryś z graczy zakończy układanie wzoru „zaklepuje” kartę, z której czerpał wzór. Jeśli układ został prawidłowo wykonany, zaklepana karta trafia do danego gracza i symbolizuje jeden punkt. Gra toczy się do ostatniej karty, a zwycięzcą zostaje osoba z największą liczbą zdobytych punktów.

 

 

STRONA KAMPANII: https://wspieram.to/superpsiaki


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa + jeden =