Home / Konkursy / Uwaga! Konkurs!

Uwaga! Konkurs!

Lato w pełni, a my mamy dla Was gorący konkurs!

Pokażcie nam, gdzie odpoczywacie w tym roku i jakie gry znalazły się w Waszym wakacyjnym bagażu! Planszówki nad jeziorem, w górach, na kajakach, na rozgrzanym słońcem piasku, w lesie, a może przy wieczornym grillu? – czemu nie! Uchwyćcie swoją ulubioną grę planszową lub jej komponent (niekoniecznie wydaną przez Games Factory) w zwariowanym, wakacyjnym kadrze i prześlijcie do nas na info@gamesfactory.pl.

Zabawa trwa przez cały sierpień, a ostatniego dnia Kapituła wybierze (lub wylosuje, jeżeli nie będzie mogła się zdecydować) 3 najfajniejsze zdjęcia. Do wygrania wspaniałe nagrody: Odlotowy Wyścig z unikatowymi promoskami (w tym z pojazdem Ignacego Lukasiewicza), kompletny zestaw Star Realms (wszystko, co wydamy w Polsce z tej serii) i Wikings gone Wild ze specjalną dedykacją od całego zespołu Games Factory i Lucky Duck Games!

Najciekawsze zdjęcia opublikujemy na naszej stronie FB. Dołączcie do zabawy i pokażcie, jak wielkiego bzika macie na punkcie planszówek!
Zamki Kingdomino już wyruszyły w drogę i odwiedziły kilka intersujących miejsc. Czy do Kingdomino na Wawelu dołączą inne zdjęcia z wakacyjnych podróży?

Regulamin konkursu dostępny tutaj: https://1drv.ms/b/s!AviFx9_XabJ-j7sd0WuuzGm8XsG1zQ

No, to na co czekacie?”


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 + trzy =