Home / Konkursy / Nowości, mrówki i więcej mocy!

Nowości, mrówki i więcej mocy!

Dwie nowości wydawnictwa Nasza Księgarnia już w sprzedaży!

Wielka ucieczka to nowa wersja rodzinnego hitu znanego na świecie pod nazwą Cartagena.
Natomiast gra Twardy orzech do zgryzienia to idealna propozycja dla graczy lubiących logiczne wyzwania. Gra została bardzo wysoko oceniona przez Toma Vasela, jednego z najlepszych na świecie recenzentów gier. Jego zdaniem jest ona lepsza od innego klasyka wśród rodzinnych gier logicznych, Hej,to moja ryba!.

Natomiast w maju przybiegną mrówki!

Jedną z naszych majowych nowości będzie gra Mrówki, nawiązująca do bestsellerowej książki Naszej Księgarni. Gra – podobnie jak książka – zilustrowana została przez Katarzynę Bajerowicz.

Mrówki to polska wersja gry 35 Rainbow, prezentowanej na zeszłorocznych targach w Essen przez koreańską firmę G-Game. To niezwykle emocjonująca gra na spostrzegawczość i refleks. Zadaniem graczy jest odnajdywanie małych mrówek w wielkim mrowisku. Nie będzie to łatwe, ponieważ mają one różne kolory i numery – należy wykazać się spostrzegawczością oraz umiejętnością szybkiego liczenia, by jak najszybciej odnaleźć właściwą mrówkę!

Dajemy Wam więcej mocy!

W każdej grze Wydawnictwa Nasza Księgarnia znajduje się jedna, losowo wybrana Karta Megamocy. Są to wyjątkowe karty, ponieważ pasują do każdej gry! Zostały bardzo dobrze przyjęte, postanowiliśmy więc zaprosić graczy do zabawy:

WYMYŚL KARTĘ MEGAMOCY PRZYDATNĄ PODCZAS GRY!
NAJLEPSZE POMYSŁY ZNAJDĄ SIĘ NA NOWYCH KARTACH ILUSTROWANYCH PRZEZ TOMASZA LEŚNIAKA!

Propozycje nowych megamocy należy przesyłać na adres: gryplanszowe@nk.com.pl.
Zabawa trwa do 23 kwietnia 2017 r. Autorzy najlepszych propozycji otrzymają niespodzianki.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia − 16 =