Home / News / Marcowe nowości od Granny

Marcowe nowości od Granny

Gdzie wybierzecie się w marcu? Będziecie przechadzać się po winnicy, czy obserwować żaby nad stawem? Przedstawiamy marcowe nowośc wydawnictwa Granna, które zasilą serię graMY!

GRA WINNICA

W grze wcielimy się w rolę mistrzów francuskiego winiarstwa. Będziemy przechadzać się po licznych polach i farmach, którymi będziemy zarządzać. Gra to typowa belgijka, co oznacza, że jednocześnie może w nią zagrać nawet kilkanaście osób. Daje to możliwość zorganizowania turnieju dla całej rodziny i przyjaciół.

Patronami gry są: Portal i magazyn Czas wina, Klub Gier Planszowych Pionkolandia oraz magazyn Świat Zabawek.

Więcej o grze możecie przeczytać TUTAJ.

 

GRA FROGI

W głębokim stawie, gęsto porośniętym liśćmi lilii wodnych, żyje stado kolorowych żab. Od czasu do czasu żabki urządzają wyścigi. Po drodze czyhają jednak przeróżne niespodzianki i niebezpieczeństwa. Czasem z głębin wynurzy się nawet zębata paszcza podwodnego potwora.

Naszym zadaniem jest jak najszybsze przeprowadzenie żabek przez staw. W tej grze liczy się logiczne myślenie i przewidywanie ruchów przeciwników.

Patronami gry są: Polskie Radio Czwórka, Klub Gier Planszowych Pionkolandia, magazyn Dziecko w Warszawie, Radio Dla Ciebie, Stowarzyszenie “Rozwiń się” oraz magazyn Świat Zabawek.

Więcej o grze możecie przeczytać TUTAJ.

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia + 8 =