Home / News / Ruszyła przedsprzedaż nowości spod znaku Munchkina!

Ruszyła przedsprzedaż nowości spod znaku Munchkina!

Ruszyła przedsprzedaż nowości spod znaku Munchkina! Już teraz w sklepie wydawnictwa Black Monk można zamawiać Munchkina Panica oraz Munchkina Steampunka!

Munchkin Panic to świetny tytuł dla wszystkich, którzy chcieliby na chwilę odpocząć od standardowej mechaniki tej karcianki, ale nie rezygnować z jej humoru i wrednych prób przechytrzenia rywali. Munchkin Panic to połączenie Castle Panic z Munchkinem. Rozłóżcie planszę i ustawcie na środku zamek. Teraz będziecie musieli obronić go przed hordami szturmujących potworów! Pamiętajcie, że uratować może Was tylko współpraca… Munchkinowa współpraca – przegrywacie wszyscy, ale zwycięzca może być tylko jeden! Pokonane potwory to Wasze trofea – wygra ten, kto zdobędzie ich najwięcej.

Nie zabraknie również czegoś dla wypatrujących nowej odsłony standardowej wersji gry. Munchkin Steampunk przenosi graczy do epoki pary i nauki. Dostojne damy i szarmanccy panowie, będziecie mogli wcielić się w Potentatów ery rewolucji przemysłowej, Odkrywców pradawnych Skarbów, Mechaników znających każde koło zębate w swoich Przedmiotach, a także Oficerów armii największych imperiów. Zdobywajcie Poziomy, ujarzmiając Szarżujący Welocyped czy pokonując Gang z Niewidzialnego Zeppelina! A jeśli akurat nie ma okazji do walki, zawsze możecie zapomnieć na moment, że jesteście gentelmenami, by z czystym sumieniem uprzykrzyć życie innym graczom przy pomocy nowych Klątw!

Tylko przy zakupie w przedsprzedaży możecie zdobyć zestaw 3 nowych, wyjątkowych kart promocyjnych do Munchkina. Do obu tytułów dołączane są różne promki!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

piętnaście + dwanaście =