Home / News / Nowa linia wydawnicza Tailor Games!

Nowa linia wydawnicza Tailor Games!

27 marca wydawnictwo Tailor Games startuje z nową linią wydawniczą!Wydawnictwo Tailor Games otworzy 27 marca nową linię wydawniczą: Tailor Cards. Linia ta będze składała się z gier karcianych w cenie detalicznej 29.99. Mimo niskiej ceny, mocną stroną tej linii jest solidna jakość wydania – wszystkie karty zostaną wykonane bezspadowo. Same gry będą utrzymane w minimalistycznej, czystej stylistyce. Jednak to nie jakość wydania świadczy o grze, a mechanika. Mimo użycia samych kart, każda gra będzie grą w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie ma mowy o wariantach kierek czy innych znanych, odgrzewanych kotletów w nowej panierce. W małym pudełku znajdziecie kawał solidnej gry.

Pierwszym tytułem spod szyldu Tailor Cards będzie gra Mercatores. Gracze wcielą się w niej w kupców podbijających rynek towarów Nowego Świata. Na samym początku gracze będą inwestować w towary i infrastrukturę, by następnie przejść do punktowania, które samo w sobie stanowi drugą grę. Wiecej informacji wkrótce na facebooku i twitterze. Premiera już 27 marca!


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Tailor games od zawsze robi kawał dobrej roboty. Mam od nich nie jedną grę, i nie dosć, ze swoje produkty mają w niskich cena, to jakość zawsze wysoka, grywalność, wykonanie, cudo! Z chęcią sprawdzę ich nowe rzeczy 😉 Bo cena już zachęca, 3 dyszki to bardzo mało!

  2. Bardzo się cieszę ! Ich gry są po prostu świetne, mamy kilka i biorąc pod uwagę ich niskie ceny – naprawdę wow! Wciągają, zawsze dobrze wykonane, atrakcyjnie wizualnie, przemyślane, oby tylko tak dalej! 🙂

  3. My właśnie czekamy na ich nowe gry, które już do nas jadą. Mamy ich już trochę, w sensie, gier od tailor, i są naprawdę bardzo wysokich lotów przy jednoczesnie niskiej cenie. Nie mogę nie polecić, każdy powinien sprawdzić co tam oni mają 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

pięć × 2 =