Home / News / Portal Games zapowiada Death Breath

Portal Games zapowiada Death Breath

Gliwice, Polska – Wrzesień 08, 2016.

Dziś Portal Games zapowiedziało wydanie nowej armii – Death Breath – do bestsellerowej gry Neuroshimy Hex stworzonej przez Michała Oracza. Premiera armii Death Breath przewidziana jest na 12.10.

unnamed-12

Death Breath to przerażający wirus rozprzestrzeniający się od kilku miesięcy wokół wschodnich enklaw Molocha, w okolicach dawnego Detroit, zmieniający ludzi, mutanty i molochowe cyborgi w bezmózgie, krwiożercze bestie. Hordy szaleńców przypominających zombie rzucają się na wszystko co żywe. Organizmy ofiar wirusa mutują, tworząc trudne do unicestwienia wybryki natury. Póki co najskuteczniejszym lekarstwem na pozbycie się problemu z zarażonymi są porządne naboje, granaty, a w ostateczności solidna siekiera.

Podstawową zaletą armii są (rosnące w miarę rozgrywki) możliwości doboru konkretnych żetonów ze specjalnej Puli Zombie i możliwość wystawiania coraz silniejszych wersji swoich jednostek dzięki Ożywieniu. Ponadto Death Breath dysponuje dużym wyborem miejsca zasieciowania przeciwnika, a także wywoływania Bitwy oraz Szarżą, pozwalającą na przedarcie się do wrogiego Sztabu mimo jego osłony. Potężnym żetonem natychmiastowym jest Roszada Z Przeciwnikiem, pozwalająca np. przesunąć Sztab przeciwnika w śmiertelną pułapkę.

Słabością armii są stosunkowo słabe jednostki walczące w swojej wersji podstawowej (przed Ożywieniem), całkowity brak strzelców, a także konieczność wyboru maksymalnie jednej jednostki, której sieć będzie aktywna.

Premiera armii Death Breath planowana jest na 12 października 2016. Sugerowana cena detaliczna produktu to: 30zł. Po więcej informacji o grze zapraszamy na: http://portalgames.pl/pl/

unnamed-39 unnamed-40 unnamed-41 unnamed-36 unnamed-37 unnamed-38

 


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 + piętnaście =