Home / Zapowiedzi / Let’s play – zapowiedzi

Let’s play – zapowiedzi

BOX4Trwa obecnie kampania III ed. gry Labyrinthhttps://wspieram.to/labyrinth. Gry można spodziewać się w październiku. Zmiany w stosunku do II ed.: bardziej zaadoptowana pod każdy stół plansza i żetony, czterojęzyczność (PL, DE, EN, ES) w obrębie jednego pudełka, drobne zmiany balansowe postaci (update będzie dostępny dla graczy II ed.), poprawki w instrukcji.

Do gry Labyrinth do końca roku powinny pojawić się także następujące dodatki: Labyrinth: Scarabs (wprowadza potwora – skarabeusze do gry), Labyrinth: Magic of the Ancients (pozwala na rzucanie czarów w grze), Labyrinth: Udead Warriors (wprowadza kolejne potwory – nieumarłych jaszczuroludzi w opozycji do graczy), Labyrinth: Overlord (wprowadza w razie pokonania Golema lub gdy inne warunki zostaną spełnione – Wielkiego Bossa, którego pokonać muszą wszyscy gracze, by któryś z nich mógł wygrać.

Do gry zostaną wydane 2 E-booki – Sekretne Strategie Grania Postaciami oraz Historia Świata i Postaci. Będą one dodawane do gry przez sprzedających. Prawdopodobnie będzie można je również pobrać na naszej stronie ew. stronach branżowych.
BOX411.09.2016 – 15.09.2016 – w tych granicach rusza kampania Wspieram.to gry Legends of Labyrinth, czyli semi-casualowej rywalizacyjnej karcianki osadzonej w świecie Labyrinth. Jej akcja toczy się zanim Bohaterowie wyruszyli na jego poszukiwania. Celem gry jest uzbieranie 3 drużyn bohaterów. Premiera karcianki w Polsce ustalona jest na koniec października, początek listopada.

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × 2 =